Google překladač: English Deutsch

Firma NSK pokračuje v hledání cest, jak bojovat s průmyslovou výrobou falzifikátů ložisek. Velikost problému dokládá nedávné zabavení kopií obalů a štítků NSK v provincii Che-pej v Čínské lidové republice. V Linxi v městské prefektuře Sing-tchaj bylo objeveno více než 23 000 padělaných obalů a kartónových krabic, které byly následně zabaveny.

nsk obr2

Koichi Uchida, vedoucí oddělení GAM-IMBD společnosti NSK a člen japonské asociace výrobců ložisek JBIA (Japan Bearing Industry Association) a světové asociace výrobců ložisek WBA (World Bearing Association), úzce spolupracuje s místními úřady po celém světě, aby prosazoval respektování zákonů na ochranu proti padělkům. Jeho cílem je chránit dobré jméno a značku NSK na trhu s ložisky před napodobeninami originálních výrobků.
Vysoce respektovaná firma NSK byla založena před více než sto lety a v současné době je po celém světě uznávána jako výrobce vysoce kvalitních a spolehlivých ložisek, která se používají v mnoha odvětvích průmyslu, včetně automobilového. Z tohoto důvodu se však také stala terčem mnoha padělatelů.

Boj s padělky, zvláště v zemích, jako je Čína, je časově i finančně náročný. Ovšem NSK hodlá vytrvale pokračovat v odhalování těchto nepoctivých operací. Nedávného úspěchu v Che-pej bylo dosaženo za přispění čínských vyšetřovatelů a úřadů. Ve skladu padělků bylo velké množství napodobenin obalů značkových ložisek: naskládané v policích, nasypané v pytlích nebo jednoduše naskládané na podlaze. V závodě byly také zajištěny inkoustové tiskárny a obsluha, která vyráběla napodobeniny originálních kartónových obalů. Ačkoliv tento případ v Číně je důležitým vítězstvím v boji s padělateli ložisek, představuje naneštěstí jen malou část celkového trhu s padělky.

www.stopfakebearings.com

nsk obr2Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news