Google překladač: English Deutsch

Těsnicí prvky vykonávají ve vysozdvižném vozíku a jemu podobných zařízení kritické funkce!
Trelle teaserStroje pro manipulaci s materiálem dodávájí zboží kdykoliv a kamkoliv je potřeba, proto pracují dlouho a těžce. Dopravní prostředky a další zařízení se staly nepostradatelné v mnoha pracovních prostředích. Produktivita a bezpečnost je u těchto aplikací stěžejní a použité těsnicí řešení musí být dlouhotrvající a musí zajistit nepřetržitý a efektivní provoz.

Společnost Trelleborg Sealing Solutions disponuje širokou škálou jak standardních, tak zákaznických výrobků navržených tak, aby splňovaly požadavky pro zařízení na manipulaci s materiálem. Nedávno byly zveřejněny nové zdroje představující naše řešení:

•   Nová sekce na našich internetových stránkách: „Těsnicí prvky pro zařízení na manipulaci s materiálem”
•   Podívejte se na „Těsnicí prvky pro vysokozdvižné vozíky”, kde se dozvíte o těsnění a vodících kroužcích, které hrají stěžejní roli v těchto aplikacích
•   Stáhněte si novou brožuru „Manipulace s materiálem”
•   Zhlédněte video

Prozkoumejte tyto sekce a získejte informace o výrobcích, materiálech a službách, které nabízíme výrobcům zařízení pro manipulaci s materiálem. Pokud byste rádi projednali vaši konkrétní aplikaci pro manipulaci s materiálem s odborníkem na těsnění, kontaktujte nás!
Trelleborg-3D lg



Kalendář akcí

<<  Říjen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..