Google překladač: English Deutsch

Společnost Trelleborg Sealing Solutions průběžně modernizuje své nejúspěšnější aplikace pro strojírenství. Nyní představila rozšířenou aplikaci pro výpočet hydraulického válce. Snadno ovladatelný nástroj, který lze stáhnout bezplatně, umožňuje navrhnout úplný hydraulický systém. Claude Kornelis, ředitel pro rozvoj obchodních příležitostí v oblasti digitálních služeb ve společnosti Trelleborg Sealing Solutions, k tomu dodává: „Při návrhu naší aplikace pro výpočet hydraulického válce jsme mysleli především na konstruktéry. Přestože konstruktér je zpravidla odborníkem na hydraulické aplikace, může potřebovat pomoc s volbou těsnění. Přesně to je účelem této aplikace.“

trelleborg 01


My, ve společnosti Trelleborg Sealing Solutions, chceme poskytovat nástroje, které usnadní konstruktérům život, ať už u stolu, anebo na cestách, a to 24 hodin denně a sedm dní v týdnu. Ačkoli to není jediný nástroj na trhu, na rozdíl od ostatních je k dispozici zcela zdarma.
Původní aplikace Hydraulic Cylinder Calculator byla uvedena na trh v roce 2014. Od té doby zaznamenala více než 80 000 stažení a stala se třetí nejoblíbenější aplikací společnosti Trelleborg Sealing Solutions. Aktualizovaná verze byla rozšířena o čtyři nové moduly. Nyní umožňuje navrhnout nejen pouze válce hydraulického systému, ale i celý systém.
Jakmile zadáte požadované rozměry válce a parametry, jako např. tlak a průtok oleje, nástroj vypočítá plochy, objemy, působící zasouvací síly, rychlost, čas, odtok a poměry v hydraulickém válci. Dále ukáže parametry pro návrh motorů, čerpadel a potrubí jak na straně pístu, tak na straně pístnice válce.
Kalkulátor, který se vyznačuje neobyčejně jednoduchým ovládáním, průběžně aktualizuje výsledky na základě zadávaných hodnot. Výpočty je možné provádět v metrických i palcových jednotkách. Vstupní a výstupní hodnoty lze po provedení výpočtu zobrazit v preferovaných vedlejších jednotkách. Aplikace rovněž umožňuje uživateli před výpočtem změnit určité jednotky.
Interaktivní obrázky v části zaměřené na válec umožňují lépe si představit příslušný díl a rozměry mohou být potvrzeny podle ISO 3320, ISO 3321 a ISO 4393. Výsledky je možné uložit do schránky a odeslat elektronickou poštou.

Aplikaci lze stáhnout pro iPhone i Android pod názvem Trelleborg Hydraulic System Calculator z iTunes nebo Google Play
Aplikace Hydraulic System Calculator je jen jedním z mnoha nástrojů společnosti Trelleborg Sealing Solutions, které jsou nejlepší ve své kategorii. Společnost je nabízí konstruktérům, aby jim usnadnila výběr těsnění pro jejich aplikace. Spojuje stále oblíbenější Unit Converter a již zavedený kalkulátor O-kroužků s elektronickým katalogem, službou CAD a e-learningovými moduly, jakož i s nedávno představenou aplikací Fluid Mechanics Calculator. Všechny uvedené aplikace jsou k dispozici zdarma na základě registrace na webových stránkách Trelleborg Sealing Solutions. Chcete-li se dozvědět víc, přejděte na www.tss.trelleborg.com.

Společnost Trelleborg Sealing Solutions nabízí inovativní řadu nástrojů a služeb pro mobilní zařízení.

Více informací zjistíte na našich webových stránkách https://www.tss.trelleborg.com/cs-cz/resources/mobile-tools-and-apps

Video: https://www.youtube.com/watch?v=UBS9-goWwKg

Trelleborg Sealing Solutions Czech s.r.o.
Evropská 423/178
160 00 Praha 6, Czech Republic
Tel: +420 220 400 288 Mobile: +420 702 099 224Kalendář akcí

<<  Listopad 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..