Google překladač: English Deutsch

Společnost Trelleborg Healthcare & Medical vydává novou technickou bílou knihu, která informuje o různých výrobních postupech kombinujících silikon s pokročilými aktivními farmaceutickými přísadami (API), o výhodách a nevýhodách a o výsledcích testů, které prokazují účinnost eluční metody v zařízeních pro řízené uvolňování léčiv.

Trelle HM-Whitepaper-Silic

Nová řešení
Zach Fletcher, manažer vývoje zařízení pro řízené uvolňování léčiv a autor bílé knihy, říká: „Monokomponentní zařízení pro kombinaci léčiv umožňující jejich řízené uvolňování jsou i nadále příslibem nových řešení pro pacienty s nejnáročnějším zdravotním stavem."

„Silikon je jedním z nejefektivnějších materiálů pro výrobu a vývoj kombinovaných výrobků. Díky své biokompatibilitě a poréznosti se dokonale hodí pro rostoucí trh implantabilních zařízení. Pokud jsou výrobci zdravotnických zařízení podporováni dodavateli jednotlivých komponent již v rané fázi vývojového cyklu výrobku, mohou se orientovat ve všech výrobních aspektech a určit nejlepší metodu přidávání API do silikonu."

Stáhněte si bílou knihu

Bílá kniha o silikonových kombinovaných zařízeních pro uvolňování léčiv je jedním z bezplatných nástrojů, které jsou výrobcům zdravotnických zařízení k dispozici na internetových stránkách společnosti Trelleborg Healthcare & Medical. Návštěvníci webových stránek zde také mohou najít webové semináře a další technické nástroje, které konstruktérům pomohou s výběrem materiálů a výrobků.

Přístup k bezplatným nástrojům
Kontaktujte nás a my Vám poradíme s Vaší konkrétní aplikací


Trelleborg-3D lgTrelleborg Sealing Solutions Czech s.r.o.
Evropská 423/178, 160 00 Praha 6-Vokovice
tel.: +420 220 400 288
https://www.trelleborg.com/cs-cz/seals
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScriptKalendář akcí

<<  Srpen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..