Google překladač: English Deutsch

Společnost Trelleborg Sealing Solutions je přední světový dodavatel těsnicích řešení pro tekutinové systémy. Zejména v hydraulických aplikacích neustále posouvá možnosti těsnicích technologií za účelem zvýšení výkonnosti a zároveň napomáhá rozvíjet tzv. udržitelný rozvoj.

Trelleborg Úvodní obrázek

Technologie Lubrication Management (řízená lubrikace/mazání) nejen že prodlužuje životnost těsnicích prvků, ale také výrazně snižuje tření. Z tohoto důvodu je možné snížit energetický příkon celého hydraulického systému a tím zároveň zmenšit jednotlivé komponenty pohonu. Výzkum povrchových úprav těsněných povrchů, který provádí společnost Trelleborg a který je úzce spojen s technologií řízené lubrikace, umožňuje optimalizovat alternativní povlaky nahrazující chrom, který je v současné době již v mnoha průmyslových odvětvích z ekologických důvodů zakázán.

Dr. Mandy Wilke, Senior Manager Global Technical and Intellectual Property Management společnosti Trelleborg Sealing Solutions, vysvětluje: „Technologie Lubrication Management znamená více než jen výběr a aplikaci maziva. Jde o řízení a úpravu podmínek lubrikace všech prvků v rámci celého těsnicího systému. Dochází ke snížení zatížení každého těsnicího prvku, což vede ke zvýšení životnosti díky nižšímu abrazivnímu opotřebení."

Údržba strojů
Řízená lubrikace/mazání se v oblasti tření hlavně zaměřuje na těsnicí prvky a těsněné povrchy a na rozhraní mezi těmito povrchy při pohybu, které jsou neustále vystaveny tlaku a opotřebení. Díky minimalizaci tření je možné snížit riziko poškození a selhání celého systému. Výsledné navýšení energetické účinnosti navíc umožní snížit energetický příkon systému a tím i snížit potenciálně škodlivé zdroje tepla.

Účinné utěsnění a lubrikace
Výkonnost, účinnost a životnost. To jsou tři faktory, na které je ve strojírenství kladen důraz. Technologie Lubrication Management společnosti Trelleborg spočívá ve zvýšení lubrikační schopnosti každého prvku v rámci těsnicího systému. Technologie Lubrication Management přistupuje ke každému těsnicímu prvku s úpravou pro zvýšenou lubrikaci komplexně a s tím, že každý takovýto prvek má v systému jedinečnou funkci. Odpovídající lubrikace napomáhá ke snížení zatížení každého těsnicího prvku, čímž dochází k optimalizaci výkonu hydraulického systému z pohledu tření, opotřebení a životnosti.

Technický webový seminář
Připojte se k Dr. Mandy Wilke a podívejte se, jak může technologie řízené lubrikace optimalizovat výkon těsnicích systémů v hydraulických aplikacích
Trelleborg 2 Technický-weboZhlédněte webový seminář

Bílá kniha
Naše bílá kniha, Úvod do Lubrication Management, poskytuje detailní pohled na svět těsnění a lubrikace, od jeho historie až po nejnovější vývoj a jednotlivá řešení.
Trelleborg 02Přečtěte si bílou knihu

Stáhněte si brožuru „Revolutionizing Hydraulic Sealing"

Kontaktujte nás a my Vám poradíme s technologií Lubrication Management pro Vaši aplikaci

Trelleborg-3D lgTrelleborg Sealing Solutions Czech s.r.o.
Evropská 423/178, 160 00 Praha 6-Vokovice
tel.: +420 220 400 288
https://www.trelleborg.com/cs-cz/seals
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScriptKalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news