Google překladač: English Deutsch

Dne 9. prosince 2021 pořádá společnost Trelleborg Sealing Solutions svou, v pořadí již třetí, virtuální konferenci. Zúčastnit se můžete zcela zdarma a společně prozkoumáme klíčové trendy, které ovlivňují transformaci výrobních procesů. Jednotlivé diskuze budou zaměřeny na vliv a význam Průmyslu 4.5 a také na posun priorit směrem k udržitelnosti, zvýšení rychlosti uvedení výrobků na trh a odolnosti dodavatelských řetězců.

Trelleborg konference

Prozkoumejte inovace transformující výrobní procesy
Jürgen Bosch, Business Unit President Marketing Europe společnosti Trelleborg Sealing Solutions, říká: „Toto je naše třetí virtuální konference a jsme hrdí, že jsme do skupiny hlavních řečníků získali mnoho renomovaných odborníků, kteří v naší online konferenci vystoupí. Společně se podíváme, jak se vyvíjejí výrobní procesy. Prozkoumáme inovace, včetně aditivní výroby (AM), které mají potenciál k transformaci výroby, jakou dnes běžně známe, zmíníme vliv rozšiřování tzv. freedom designu, řeč bude o zkracování doby uvedení výrobku na trh, o nutnosti přiblížení výroby poptávce a o zlepšení udržitelnosti průmyslu."

> Navštivte internetové stránky, kde se o virtuální konferenci dozvíte více informací

Renomovaní odborníci v oboru
Spolu s Jürgenem Boschem a Oliverem Chanem, Business Unit Presidents Marketing Europe & Asia, se bude letošní konference účastnit také Dr. Konrad Saur, Vice President of Innovation & Technology společnosti Trelleborg Sealing Solutions. Dalšími hosty budou:

Fredrik Östbye, Group Vice President, Head of FutureLab, Grundfos
• Prof. Dr. Thomas Bauernhansl, Director Fraunhofer Institute for Manufacturing Engineering and Automation
• Malte Volkwein, Head of the Corporate Strategy and Development Department, Fraunhofer IPA

Budou představeny řešení a příklady osvědčených postupů pro řešení současných i budoucích výzev výrobních procesů.

Přizpůsobte si svůj program
„Po loňské úspěšné konferenci jsme potěšeni, že můžeme opět zvýšit laťku a vylepšit tak naši letošní akci prostřednictvím naší nové virtuální platformy." Jürgen vysvětluje „Díky tomu se budou moci účastníci přenést prostřednictvím svých počítačů, tabletů a chytrých telefonů do výrobních a R&D center a nahlédnout do zákulisí našich zařízení. Tyto virtuální prohlídky a následující série přednášek zaměřených na průmysl, které povedou inženýři, výrobní experti a specialisté společnosti Trelleborg, budou probíhat paralelně, což znamená, že si účastníci mohou vytvořit svůj vlastní program dle svých zájmů a preferencí."

„Letošní virtuální konference je určena pro zákazníky z Evropy a Asie, ale zúčastnit se jí může každý, kdo se zajímá o budoucnost výrobních procesů," říká Oliver Chan, Business Unit President Marketing Asia. „Cheme účastníkům předat cenné informace o nejmodernějších výrobních technologiích které mohou zlepšit udržitelnost a zkrátit dobu uvedení výrobku na trh. Opravdu věříme, že naše virtuální konference přispěje k pochopení inovativních výrobních procesů a technologií," dodává Jürgen.

Zaregistrujte se a získejte možnost prohlédnout si kompletní program virtuální konference

Navštivte internetové stránky virtuální konference


Trelleborg-3D lgTrelleborg Sealing Solutions Czech s.r.o.
Evropská 423/178, 160 00 Praha 6-Vokovice
tel.: +420 220 400 288
https://www.trelleborg.com/cs-cz/seals
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScriptKalendář akcí

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  6  7  8
  91415
1617202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..