Google překladač: English Deutsch

Současnost vyžaduje nová, inovativní řešení. S rostoucími nároky na těsnicí prvky v mnoha průmyslových odvětvích poskytují vícekomponentní technologie dokonalá řešení v těch případech, kdy jednokomponentní součástka nevyhovuje požadavkům.

Trelle uvod Multicomponent-

Vícekomponentní technologie společnosti Trelleborg Sealing Solutions vzájemně kombinují řadu polymerů volených vždy tak, aby v jednom výrobku byly splněny Vaše specifické požadavky. Jedinečné geometrie vícekomponentních prvků, které kombinují více funkcí, nejenom těsnicích, jsou přizpůsobeny Vaší aplikaci. To může zlepšit výkon, usnadnit montáž a omezit manipulaci s díly.

Neal Borg, Product Manager for Multicomponent Technology, vysvětluje: „Naše inovativní řešení mohou výrazně zlepšit výkon těsnicího prvku, jelikož touto technologií vyrobený prvek, na rozdíl od sestavených součástí, lépe těsní, je lehčí a odolnější vůči korozi."

„Tato technologie navíc značně zjednoduší manipulační a montážní procesy. Vícekomponentní díly vyžadují méně prostoru a úsilí při montáži na rozdíl od celé řady samostatných dílů, které je třeba pořídit, skladovat a montovat jednotlivě. Tato skutečnost činí z vícekomponentních dílů cenově výhodné těsnicí řešení."

Výhody vícesložkových komponentů lze uplatnit v celé řadě aplikací nejrůznějších průmyslových odvětví, včetně automobilového průmyslu, zdravotnictví a medicíny, potravinářského průmyslu, vodárenství a robotiky.

Webový seminář – Vícekomponentní technologie
Trelle web Multicomponent-TDne 21. září společnost Trelleborg Sealing Solutions spolu s odborníky na vícekomponentní technologie pořádá bezplatný webový seminář, na kterém bude tato technologie představena a bude poukázáno na to, jak může šetřit čas a náklady.

Zaregistrujte se již nyní a zajistěte si tak místo na webovém semináři.

Chcete se dozvědět více informací o vícekomponentní technologii?
Podívejte se na internetové stránky společnosti Trelleborg nebo si stáhněte brožuru „Multicomponent Technology – One-piece Solutions for Integrated Functionality”

Trelleborg-3D lgTrelleborg Sealing Solutions Czech s.r.o.
Evropská 423/178, 160 00 Praha 6-Vokovice
tel.: +420 220 400 288
https://www.trelleborg.com/cs-cz/seals
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScriptKalendář akcí

<<  Červenec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..