Google překladač: English Deutsch

Společnost Trelleborg Sealing Solutions nabízí širokou škálu těsnění přímočarých pohybů pro všechny aplikace v různých segmentech trhu. Aplikace v hydraulice kladou značné nároky na těsnění. Nejen, že musí zabránit úniku hydraulické kapaliny z hydromotoru, ale musí zároveň odolávat vysokým tlakům, extrémním teplotám a také příčným silám působícím na těsnění.

Trelleborg Banner 1

Utěsnění hydraulického systému je zajištěno celou řadou komponentů. Těsnění pístnice zabraňují úniku kapaliny z pracovního prostoru do okolního prostředí. Těsnění pístu zabraňují průchodu kapaliny z jednoho pracovního prostoru do druhého přes vnější průměr pístu. Kapalina přiváděná
do pracovního prostoru tak vyvozuje sílu na píst, která s ním pohybuje jedním či druhým směrem.
Stírací kroužky v těsnicí sestavě přímočarého hydromotoru zajišťují stírání nečistot, cizorodých částic, prachu nebo vlhkosti z pístnice při jejím zasouvání zpět do systému a zabraňují tak kontaminaci pracovní kapaliny. Úlohou vodicích kroužků je vést píst a pístnici přímočarého hydromotoru, absorbovat příčné síly a zamezit kontaktu kov/kov.

Nabízíme široký rozsah těsnění, které vyrábíme z materiálů vyvinutých naší firmou. Mezi ně patří materiály Turcon® (na bázi PTFE) nebo Zurcon® (polyuretany), které nabízejí maximální životnost a výkonnost s minimálními nároky na údržbu.

Mezi vysoce výkonné těsnicí prvky pro přímočaré pohyby patří např. těsnění předepínaná O-kroužkem jako je Turcon® Stepseal® 2K, těsnění řady Turcon® Variseal® předepínaná kovovou pružinou nebo těsnění z materiálů Zurcon® (polyuretan) jako je U-manžeta RU9 a mnoho dalších. Díky těmto inovacím se společnost Trelleborg Sealing Solutions stala předním dodavatelem těsnění přímočarých pohybů.

Trelleborg video 655
Zhlédněte film „Těsnění přímočarých pohybů”Trelleborg-3D lgTrelleborg Sealing Solutions Czech s.r.o.
Evropská 423/178, 160 00 Praha 6-Vokovice
tel.: +420 220 400 288
https://www.trelleborg.com/cs-cz/seals
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScriptKalendář akcí

<<  Listopad 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..