Google překladač: English Deutsch

Elektromobily získávají popularitu a předpokládá se, že do roku 2030 budou tvořit 40 % celkového počtu vozidel. To však závisí na existenci realizovatelných technologií, které umožní stejný dojezd vozidel na jedno nabití. Jednou ze specifických oblastí zaměření je zvýšení účinnosti elektricky poháněné hnací nápravy (e-nápravy).

TSS KV e-Mobility 101121 V2

Pro podporu elektronáprav nové generace, vyvinuli inženýři společnosti Trelleborg Sealing Solutions nové těsnicí prvky: naše rotační těsnění HiSpin® je speciálně navrženo pro provoz při extrémní rychlosti otáčení.

Podívejte se na film představující nové rotační těsnění HiSpin® pro segment eMobility

Rotační těsnění HiSpin®
Vyvinuli jsme dvě nová, vysokorychlostní rotační těsnění, která splňují požadavky výrobců elektromobilů. Těsnění HiSpin® PDR RT a HiSpin® HS40 přispějí k prodloužení dojezdové vzdálenosti elektrických automobilů a napomohou tak tomu, že se masové využití těchto vozidel stane realitou a nezůstane pouhým snem.

• HiSpin® PDR RT – naše vysokorychlostní rotační těsnění z materiálu PTFE je provozuschopné při obvodové rychlosti 60 a více metrů za sekundu. Unikátní konstrukce těsnicího břitu zajišťuje účinnou lubrikaci převodovky na jedné straně a suchost motoru na straně druhé. Toto těsnění nabízí univerzální chemickou kompatibilitu, lze jej použít při nízké i vysoké teplotě a vzhledem k nízkému koeficientu tření je schopno i provozu "za sucha".
• HiSpin® HS40 – jedinečná konstrukce tohoto těsnění se vyznačuje obousměrným hydrodynamickým břitem a třecím momentem, který je při vysokých rychlostech zanedbatelný. Rotační těsnění je vhodné pro rychlosti do 40 metrů za sekundu. Vyrobeno je z vysoce výkonných XLT fluoroelastomerových (FKM) směsí a díky tomu je schopno odolávat extrémním podmínkám elektronáprav.

Technologie elektronáprav pro elektromobily
Hlavní technologická podskupina u vozidel s elektrickým pohonem je e-náprava, jejíž nedílnou součástí je elektromotor a převodovka. Ty se obvykle umisťují do prostoru pro tradiční motor. Elektromotor a převodovka jsou přímo spřaženy a tvoří kompaktní celek, ale zatímco převodovka vyžaduje účinnou lubrikaci, u motoru je zásadní, aby zůstal "suchý". Proto je mezi těmito zařízeními vyžadováno použití vysoce spolehlivého těsnicího prvku.

Zjistěte více o rotačním těsnění pro elektronápravy a o našich nových těsněních HiSpin® pro segment e-Mobility

Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme řešit utěsnění aplikace pro segment e-Mobility.

Trelleborg-3D lgTrelleborg Sealing Solutions Czech s.r.o.
Evropská 423/178, 160 00 Praha 6-Vokovice
tel.: +420 220 400 288
https://www.trelleborg.com/cs-cz/seals
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScriptKalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news