Google překladač: English Deutsch

Společnost Trelleborg Sealing Solutions uvádí na trh nový revoluční elastomerový těsnicí materiál FoodPro™ E75F1, který je v souladu s nejkomplexnějšími globálními předpisy vztahujícími se na materiály určené pro styk s potravinami. Tento materiál byl speciálně vyvíjen pro univerzální použití v aplikacích, které řeší komplexně zpracování potravin.

Trelle 02a banner

FoodPro™ E75F1 šetří výrobcům potravinářských a nápojových zařízení čas a náklady tím, že usnadňuje specifikaci materiálů, které se celosvětově používají v jejich zařízeních. Kromě souladu s předpisy maximalizuje tento materiál na bázi ethylen-propylen-dienového kaučuku (EPDM) použitelnost pro celou řadu zpracovatelských zařízení a nabízí kompatibilitu s prakticky všemi potravinářskými produkty a čisticími systémy.

Mikkel Moerup, Global Segment Director Food & Beverage ve společnosti Trelleborg Sealing Solutions, řekl: ,,To, co dělá FoodPro™ E75F1 tak jedinečným, je jeho všestrannost. Abychom dokázali co nejlépe podpořit naše zákazníky, bylo pro nás důležité vyvinout materiál, který bude možné použít ve všech zařízeních pro zpracování potravin a nápojů."
,,Výrobci zpracovatelských zařízení se mohou spolehnout na to, že materiál FoodPro™ E75F1 uspokojí potřeby jejich zákazníků, jelikož je vhodný pro nejširší škálu aplikací. Již není nutné specifikovat těsnicí materiály pro jednotlivé části zařízení dle toho, v jaké zemi budou používány, jaké suroviny budou zpracovávány a nebo s ohledem na čisticí procesy. Díky tomu je možné značně šetřit čas a zjednodušit výrobní procesy."

Mikkel Moerup pokračuje, ,,Kromě standardních O-kroužků a jiných běžných těsnicích prvků lze materiálovou směs také vytvarovat do libovolného (technologicky a výrobně možného) tvaru tak, aby vyhovoval jedinečným potřebám našich zákazníků. Kombinací FoodPro™ E75F1 s dalšími pryžovými, plastovými a kovovými materiály je možné vytvořit vícesložkové výrobky. Sjednocení několika částí do jedné komponenty eliminuje potenciální "mrtvý" prostor, kde se mohou množit bakterie. Je tak podpořen hygienický požadavek, podstatně se zvyšuje čistota a rovněž je umožněno vytvářet pevná a spolehlivá řešení."
FoodPro™ E75F1 s tvrdostí 70 shore A je univerzální EPDM těsnicí materiál pro statické a polodynamické aplikace v potravinářském a nápojovém průmyslu, jako jsou například separátory, odstředivky, ventily, potrubní spojky a výměníky tepla. Jsou dostupná jakákoli provedení - od standardních O-kroužků až po vícesložkové produkty.
Materiál je stlačitelný lisováním a vstřikováním do složitých geometrických tvarů a odolává nedokonalostem v aplikacích. Je speciálně vyvinutý pro použití při zpracování mléka za vysokých teplot, včetně kojenecké výživy.

Zjistěte více o materiálu FoodPro™ E75F1 nebo nás kontaktujte a my Vám rádi pomůžeme řešit utěsnění Vaší aplikace v oblasti zpracování potravin.

Webový seminář – FoodPro™ E75F1
Trelle 01a bannerOdborníci na materiály spolu s odborníky na potravinový a nápojový průmysl společnosti Trelleborg Sealing Solutions pořádají 11. května bezplatný webový seminář, na kterém bude tento nový těsnicí materiál představen. Účastníci se také dozví, jak může tento materiál šetřit čas a náklady výrobcům potravinářských a nápojových zařízení.
Zaregistrujte se již nyní

 

Trelleborg-3D lgTrelleborg Sealing Solutions Czech s.r.o.
Evropská 423/178, 160 00 Praha 6-Vokovice
tel.: +420 220 400 288
https://www.trelleborg.com/cs-cz/seals
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScriptKalendář akcí

<<  Listopad 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..