Google překladač: English Deutsch

Lubrication-Management bigEfektivní utěsnění v náročných hydraulických aplikacích vyžaduje, aby těsnicí prvky a maziva ,,navzájem spolupracovaly". Technologie Lubrication Management společnosti Trelleborg přetváří těsnění hydrauliky doplněním lubrikačních vlastností každého těsnicího prvku v celém systému.
Lubrication Management přistupuje k těsnění hydrauliky a lubrikačnímu systému detailním pohledem, ve kterém je každý prvek doplňkovou součástí jednotného celku. Technologie Lubrication Management využívá odpovídající lubrikaci ke snížení zatížení každého těsnicího prvku, čímž dochází k optimalizaci výkonu hydraulického systému z pohledu tření, opotřebení a životnosti.


Prohlédněte si následující nástroje a podívejte se, jaké výhody přináší technologie Lubrication Management oproti konvenčním těsnicím systémům:

Zhlédněte webový seminář!
Trelle 01

 

 

 

 

Připojte se k Dr. Mandy Wilke a podívejte se, jak může technologie řízené lubrikace optimalizovat výkon těsnicích systémů v hydraulických aplikacích.

Bílá kniha:
„Úvod do Lubrication Management”
Trelle 02

 

 

 

 

Bílá kniha byla navržena tak, aby poskytla užitečný přehled o technologii Lubrication Management pohledem těsnicích systémů. Čerpá z odborných znalostí jak společnosti Trelleborg Sealing Solutions, tak i širšího průmyslu a představuje výchozí bod pro tribologii. Bod, od kterého se můžete pohybovat ve světě těsnění a lubrikace s širšími znalostmi.

Máte-li zájem dozvědět se více informací nebo byste rádi projednali Vaši konkrétní aplikaci s odborníkem na těsnění, kontaktujte nás.

Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=2FJYpWdoBj8

Trelleborg-3D lgKalendář akcí

<<  Říjen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..