Google překladač: English Deutsch

Na trhu mostových jeřábů se v České republice objevil nový mezinárodní hráč, který začíná budovat prodejní a servisní síť. Jeho hlavním cílem je rozvinout a upevnit svou roli poskytovatele spolehlivých řešení.

GH 12 comansa

Kdo je tento nový hráč? Čím vyniká a jaké výhody svým zákazníkům přináší jeho nabídka?
GH Cranes & Components – je to mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí, jejíž kořeny pocházejí z oblasti Baskicka. Počátky firmy sahají do 50. let 20. století, kdy se dva bratři Guerry (španělsky Guerra Herras), kteří s vášní a vizí pro vytváření dokonalých produktů, rozhodli v obtížné ekonomické době založit společnost zabývající se jeřábovým zařízením.
Pevné základy vytvořené společnosti dalo především partnerství ve spolupráci s dodavateli a zákazníky a taky vytváření stále lepších a efektivnějších produktů. Tento přístup a vysoká kvalita produktů GH Cranes ocenili domácí i zahraniční zákazníci a díky tomu bratří Guerra rychle dosáhli vysokých pozic na místním trhu.

Nadnárodní společnost
Od 70. let 20. století rozvoj firmy GH vyvíjel geometrickou řadou a GH se tak stala jedním z pěti největších světových výrobců jeřábovéhé techniky. V současné době má GH bohatou technickou infrastrukturu – 10 továren na strategických trzích v zemích jako Španělsko, Portugalsko, Francie, USA, Mexiko, Brazílie, Thajsko, Čína, Indie, Polsko a také prodejní pobočky v 70 zemích na 5 kontinentech. Továrny umístěné ve strategických oblastech dosud vyrobily a dodaly přes 115 000 jeřábů na globální trhy. S takovým rozsahem provozu společnost neztratila základní rodinné hodnoty, a to vášeň pro vytváření moderních a především trvalých i vysoce kvalitních produktů. Stojí za to dodat, že od samého začátku společnost GH neuznávala kompromisy, zejména v kvalitě a bezpečnosti poskytovaných řešení. Firma GH je přesvědčena o spolehlivosti dodávaných produktů a řešení, včetně jejich životnosti. V současné době GH vysílá na trh důležitou zprávu, což je zároveň jejich „závazkem". Tento závazek má pět pilířů:
• Vůdcovství (Leadership)
• Kvalita zpracování (Workmanship)
• Inovace (Innovation)
• Servis (Service)
• Integrita (Integrity)

Těchto pět pilířů GH je pro zákazníky příslibem – příslibem růstu s GH.
Tento přístup umožnil firmě navázat obchodní vztahy s klíčovými klienty a globálními korporacemi, které věřily produktům i lidem pracujícím v GH, projevující důvěru ve značku GH.
Nabídka produktů společnosti GH odráží její kompetence a zkušenosti získané během více než 60 let působení na trhu. Komplexně splňuje většinu nejnáročnějších potřeb zákazníků.
GH 17 Gamesa-Eolica-Do-Bras

Skladba nabídky
• Standardní mostové jeřáby s nosností 1 až 63 tun jsou díky níže uvedeným vlastnostem jednou z nejzajímavějších nabídek s ohledem na cenu a výkonové parametry.
• Speciální mostové jeřáby s nosností až 400 t – jsou vyráběny na zvláštní žádost zákazníka, splňují pokročilé úkoly v automatickém nebo poloautomatickém režimu a představují nejvyšší standardy a požadavky na kvalitu. Doménou společnosti GH v této oblasti jsou odvětví jako: letecký průmysl, automobilový průmysl, spalování odpadů, energetický průmysl.
• Závěsné mostové jeřáby s nosností od 1 do 20 t
• Portálové a poloportálové jeřáby.
• Mobilní jeřáby RTG s nosností do 400 t
– jeřáby s dieselovým motorem používané všude tam, kde podmínky v terénu neumožňují použití standardních nadjezdů, stejně jako v přístavech, kde je možné jeřáb provozovat částečně pod vodní hladinou, což je skvělé pro spouštění lodí a člunů.
• Sloupové jeřáby.
• Přepravní vozíky.
• Modernizace, revize, přezkoušení, odborné posouzení.
Pokud jde o vlastnosti standardních portálových jeřábů, které jsou v nabídce firmy GH Cranes, je důležité , že od roku 2011 začala společnost implementovat novou generaci kladkostrojů, které měly předcházet očekávání zakazníků. V současné době nabídka GH zahrnuje ultramoderní řadu kladkostrojů se symboly GHA12, GHB11 a GHD13 s nosností od 1 t do 12,5 t.

Zde vzniká přirozená otázka co odlišuje kladkostroje GH od řešení již působící na trhu?
V první řadě mají kladkostroje GH kompaktní a modulární design, díky kterému je minimalizován boční dojezd a díky vyloučení svařovaných spojů na rámu kočky i v nejnáročnějších provozních podmínkách lze zdvihací rám snadno (utažením a/nebo výměnou šroubů) obnovit do původního stavu. Kromě toho společnost GH nabízí od roku 2012 standardně jeřáby s frekvenčním měničem na všech hnacích mechanismech, což nejen výrazně prodlužuje životnost klíčových prvků jeřábu a kočky, ale také umožnuje získat úplnější informace o provozu jeřábu, dává možnost přesně vypočítat dobu bezpečného provozu nebo sledování počtu přetížení. Použití frekvenční měničů na všech jeřábových mechanismech umožňuje implementovat nejmodernější ovládací funkce a řízení zátěže: práce v Tandemu (+ INCOTANDEM), synchronizace zdvihu – také možné pro dvě kočky s různou nosností (CORE + SYNCHRO), systémy zabraňující kolísání zatížení (CORE + STABILITY).
Navíc také i díky standardní aplikaci enkodéru na zdvihu a práci v mechanismu Close-loop sleduje systém danou rychlost zdvihu v reálném čase a v případě zjištění významné odchylky aktivuje brzdu, což výrazně zvyšuje přesnost pohybu a ovlivňuje bezpečnost tím, že zabraňuje pádu nákladu. Díky spolupráci frekvenčního měniče s omezovačem zatížení je možné zvýšit rychlost zvedání, pokud pracujeme s lehčím nákladem než 25 % jmenovitého zatížení, což výrazně zvyšuje efektivitu práce.
Další charakteristickou vlastností kladkostrojů GH je jejich otevřená konstrukce a použití rychlospojek, což umožňuje snadný přístup ke všem prvkům a jejich rychlou výměnu nebo kontrolu. Díky inovativním řešením eliminujícím potřebu protizávaží jsou kladkostroje GH nové generace lehké. Důležité je, že kladkostroje a všechny jejich komponenty jsou vyráběny ve 100% v Evropské unii podle nejnáročnějších evropských norem kvality.

Nová generace kladkostroje GH
Aktuálně je společnost GH v předvečer zavedení nové generace kladkostroje GH s nosností až 25 t – pravděpodobně tento kladkostroj také přidá úspěchu společnosti GH na trhu.
GH 01 polipasto-nueva-generPro GH Cranes & Components je rozvoj českého trhu jedním z klíčových strategických kroků ve vývoji prodejního a výrobního oddělení společnosti, se sídlem v jižním Polsku v Kłobucku u Częstochowy. Pohodlné dálniční spojení a blízkost hranice zaručují vysoce kvalitní služby zákazníkům a optimalizaci nákladů na dopravu. Tyto výhody spolu s vysokymi kompetencemi a možnostmi výroby polske pobočky a společně s kvalitnimi produkty činí z GH zajimavého partnera pro spolupráci.
Lze tedy říci, že GH Cranes & Components je mezinárodní hráč, společnost založená na hodnotách, jejíž vášní je zlepšovat produkt a poskytovat komplexní řešení na základě požadavků a potřeb českého trhu.
GH Cranes je společnost, která naslouchá klientům, efektivně plní jejich potřeby, je spolehlivým partnerem.

Maciej Wolski obchodní ředitel, GH Polska
Český trh je pro nás přirozeným pokračováním našeho vývoje. Na polském trhu jsme již dosáhli stabilní pozice a vzhledem k blízkosti továrny v jižním Polsku považujeme český trh za místní. Dokážeme splnit vysoké požadavky českého trhu na kvalitu produktů a efektivitu servisních služeb. Nabídka společnosti GH je zaměřena na tyto klienty. Máme vysoce kvalitní výrobky a tvrdě pracujeme na tom, aby byla naše služba co nejúčinnější. V GH opakujeme: „První jeřáb prodává obchodník, každý další servis." Nechceme být jednorázovou volbou. Pro nás je nejdůležitější budování obchodních vztahů založených na důvěře – chceme, aby naši zákazníci a partneři s námi rostli a my s nimi. Proto zveme lidi a společnosti, které mají zájem o spolupráci s námi, aby nás v současné době kontaktovaly. Jsme přesvědčeni, že hodnoty a produkty společnosti GH oceňované po celém světě najdou také v České republice řadu příznivců.

www.ghcranes.czKalendář akcí

<<  Leden 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..