Google překladač: English Deutsch

GX Solutions Bohemia posouvá standardní řešení v oblasti gps monitoringu stále dál. Díky ověřeným IT technologiím a vstupní analýze u klienta, dokáže navrhnout speciální nestandardní telematické řešení v různých oborech včetně průmyslových a výrobních společností.

GX solutions jeraby

Zdálo by se Vám sledování vysokozdvižných vozíků, či elektro – jeřábů zbytečné nebo dokonce nemožné? Právě v těchto speciálních řešeních pro sledování specifických funkcí v průmyslovém odvětví je GX Solutions Bohemia jako ryba ve vodě. Hodnota dat z provozu pak nabírá jinou dimenzi a přispívá ke zvyšování efektivity, úspoře nákladů a zlepšení interních logistických procesů.
GX solutions 2 DSCF1814

U techniky, která se pohybuje v závodním areálu ať už vevnitř, v hale nebo venku, je s řešením jednoduché a téměř bezobslužné sbírat data typu: jak jezdí VZV, kde jezdí, sledovat pohyb VZV, zda byla technika využita, kdo řídil VZV, jakou hmotnost měl naloženou na vidlicích apod. Díky technologiím RFID či GPS ve spojení s vyhodnocováním dat v softwarovém prostředí, přináší aplikace transparentní a relevantní údaje. Zákazníci kvitují možnost alarmových událostí v případě nárazu techniky, sledování neoprávněnosti obsluhy. Snadno pak můžete zacílit na efektivitu a vytíženost definovaných provozů.

Pokud využíváte při vašich činnostech průmyslové elektro-jeřáby, pak je implementování monitoringu jeřábů ideální metodou zejména při zavádění lean metod. Sledování a vyhodnocování, zda jeřáb obsluhuje výhradně oprávněná osoba, práce jeřábu se zátěží nebo naprázdno či sledování vytíženosti každého jeřábu, je zcela automatické a časově nenáročné. Toto komplexní řešení pomáhá ke zvýšení výkonu jednotlivých pracovišť a růstu efektivity.

Unikátním řešením je i sledování mobilních a volně stojících průmyslových elektrocentrál - pojízdné, traktorové, statické, záložní zdroje a další. Požadavek vznikl díky nekontrolovanému dohledu nad agregáty. Klientům bylo vyřešeno sledování aktivity centrály, on-line lokalizace agregátů, stav a spotřebu PHM, alarmové události v případě krádeže nafty, otevření dveří apod.

Implementace obdobných řešení je silnou stránkou GX Solutions Bohemia, prodiskutujte vaše úskalí provozu
s odborníky, kteří navrhnout vhodné telematické řešení.

GX solutions lgKalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news