Google překladač: English Deutsch

Vážení zákazníci a obchodní přátelé, považujeme za důležité informovat Vás o aktuálním stavu v souvislosti s šířením epidemie COVID-19. S potěšením Vám můžeme sdělit, že chod společnosti není nijak omezen a fungujeme v plné síle. Pokud budete mít jakékoli dotazy, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Se vším rádi poradíme a pomůžeme.

Tefos

Jakým způsobem řešíte v této době servis? Vyjíždíte za zákazníky?
Servis, inspekční prohlídky, revize i montáže probíhají ve standardním režimu v souladu s aktuálními bezpečnostními opatřeními. Na přání některých společností vystavujeme čestné prohlášení, že naši zaměstnanci nebyli v poslední době v zahraničí a nejsou nakaženi současným virem COVID-19.

Prodloužila se nějak doba dodávky u nových zakázek?
Doba dodávek se nijak razantně neprodloužila. Disponujeme skladovou zásobou většiny náhradních dílů a komponentů. Co se týče objednávky nových dílů (i ze zahraničí), nesetkali jsme se zatím se žádnými problémy s doručením.

Odpovídal Ing. Tomáš Rataj ml.

Firmu Tefos Slaný spol. s r. o. založil v roce 1991 Ing. Václav Rataj se společníky, jako servisní organizaci pro podniky vzniklé z privatizace podniku AGROSTAV Slaný. Název Tefos je odvozen z počátečních písmen slov charakterizujících předmět činnosti firmy: Technické, Ekonomické, Finanční a Obchodní Služby. V roce 1997 firmu Tefos a její řízení přebírá Ing. Tomáš Rataj, od roku 2019 nastupuje do managementu Ing. Tomáš Rataj ml., se zodpovědností za obchod a marketing. Tefos Slaný se tak stává rodinnou firmou ve smyslu vládního usnesení a specializuje se na služby v oblasti transportní a manipulační techniky. K těsnějšímu a efektivnějšímu kontaktu se zákazníky firma založila specializované útvary, zajišťující tuzemský a zahraniční obchod, výrobu, montáže a servis. Kancelář pro Moravu je v Brně (od roku 2013), pro Čechy ve Slaném (od roku 2016). Útvary vedou pracovníci a technici s dlouholetými zkušenostmi v oboru.

www.tefos.czKalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news