Google překladač: English Deutsch

Společnost KIPO, sídlící v Čebíně, nabízí individuálním zákazníků malosériovou výrobu CNC obrábění, frézování, soustružení, vrtání, konvenční obrábění – soustružení, frézování, vrtání a broušení. Díly dodává včetně požadované povrchové úpravy, tepelného zpracování, lakování atd. Zkušenosti se zahraničními partnery, spolehlivost, kvalita a vlastní sklady zajišťují zákazníkům vysokou úroveň servisu. V KIPO umí obrobit poměrně širokou škálu materiálů, od klasické oceli, hliníku, bronzů, plastů, až po šedou litinu. Začátky KIPO byly ve znamení jednoho soustruhu, obrábějícího v pronajatých prostorách, až po dnešní podobu firmy s 35 zaměstnanci, s 4 roky novou výrobní halou, disponující kvalitním zázemím, vyžadujícím mimo jiné i kvalitní manipulaci s materiálem. Pro potřeby KIPO byla před zmíněnými 4 lety hala vybavena dvěmi mostovými jeřáby ITECO-ABUS ZLK o nosnostech 20 tun s rozpětím 20,7 metrů.

Iteco KIPO 1 IMG 9210

Proč padla volba na jeřáby ITECO-ABUS?
Jak nám sdělil majitel společnosti KIPO, pan Struhařík: „Důležité pro mě byly kladné reference. Firma ITECO má velmi dobré jméno v oblasti jeřábové techniky, znám několik firem, kde jeřáby fungují k plné spokojenosti, proto jsem se i já vydal cestou této značky," a dále dodává: „Už ve fázi poptávky, cenové nabídky a následného zpracování zakázky bylo ze strany obchodníků a výroby ITECO vše k mé spokojenosti."

Jaké jsou čtyřleté zkušenosti s jeřáby?
Janis Struhařík je za 4 roky provozu dvou jeřábů s technikou spokojen. Vzpomněl si na jednu pozáruční závadu s čidlem, která byla obratem opravena. Jak uvedl: „Blízkost servisu z Brna (dojezdově zhruba 30 minut) byla také jedním z parametrů výběru dodavatele, a zkušenost toto potvrdila." I díky zmíněnému pan Struhařík kupuje od firmy ITECO ještě jeden 5tunový jeřáb do provozu metrologie.

Dvounosníkové mostové jeřáby – odborníci na těžká břemena
Iteco KIPO 1 IMG 9209Dvounosníkové mostové jeřáby jsou vyráběny v provedení s válcovaným nebo se svařovaným krabicovým nosníkem.
Dva jsou silnější než jeden, a proto jsou dvounosníkové mostové jeřáby navrhovány pro přepravu velkých břemen do 120 t. Jako všechny halové jeřáby je možno i tyto perfektně integrovat do plánovaných nebo již stávajících halových konstrukcí se stálou zárukou vysoké funkčnosti, flexibility a komfortu při ovládání.
Dvounosníkové mostové jeřáby se vyrábí s rozpětím až do 40 m a skýtají nejlepší předpoklady pro doplňková vybavení, např. vyšší rychlosti jeřábu, doplnění údržbových lávek i na kočku jeřábu nebo doplnění dalšího, pomocného zdvihu.

www.iteco.cz
www.kipo-cz.euKalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news