Google překladač: English Deutsch

SCHU MRK-EGP MotorblockJelikož oboroví manažeři a následně konstruktéři firmy SCHUNK v časech panedemie nezaháleli a vyvinuli velké úsilí k realizaci nových produktů, bude se i letos na stánku firmy SCHUNK na co koukat. Z oblasti uchopovací techniky bude k vidění široká škála produktů od nejosvědčenějších chapadel, přes lineární osy až k rozsáhlému programu robotického příslušenství. Speciální zmínku si zaslouží mechatronické systémy jak chapadel, tak ostatních manipulačních produktů, které reflektují celosvětový zájem o elektrické pohony místo nákladné pneumatiky.

Kromě řady stacionárních exponátů již tradičně na stánku bude několik kusů funkčních aplikací. Naleznete u nás jak roboty v pohybu, na kterých vynikne rozsah našeho robotického příslušenství, tak ty nejrychlejší lineární osy a v neposlední řadě několik specialitek z oblasti magnetické manipulace.
Schunk bannerZ upínací techniky zde bude možnost vyzkoušet v praxi jednoduchou výměnu čelistí na našich nejnovějších a nejmodernějších sklíčidlech ROTA, prozkoumat upínací systémy nulového bodu VERO-S různých typů i velikostí v kombinaci se svěráky řady KONTEC a TANDEM. Dále budete mít možnost si osahat upínací věž či magnetickou upínací technologii nebo prozkoumat široké portfolio upínačů nástrojů od mechanických, hydraulických až po nejmodernější inteligentní upínač iTendo pro optimalizaci a stabilizaci obráběcího procesu.

Pavilon F, stánek 02Kalendář akcí

<<  Prosinec 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..