Google překladač: English Deutsch

Ve výrobě nefunguje nic bez konektorů. Jejich výkon zásadně rozhoduje o tom, zda proběhne digitalizace úspěšně, proto svět automatizace funguje tak dobře, jak dobré jsou použité konektory. Ty umožňují bezproblémový tok signálů, dat a energie a zároveň zajišťují bezpečnost, plynulý provoz a bezchybnou instalaci.

Murr 00

Pro Murrelektronik jsou konektory skutečnými hrdiny konektivity!

Všichni superhrdinové mají zvláštní schopnosti a to je i případ našich hrdinů z oblasti konektivity. Někteří se starají o data, jiní o signály a další o energii. Naše konektory nabízejí maximální rozmanitost, špičkovou kvalitu - a každý z nich je 100% testován!

Connectivity Essentials
Z televize a komiksů znáte superhrdiny, kteří zachraňují situaci, pokud se dostanete do obtíží. Ale jak je tomu ve skutečném životě? Co uděláte, pokud potřebujete třeba jen malou, ale akutní pomoc? Je to jednoduché! Seznamte se s hrdiny konektivity společnosti Murrelektronik. Naše portfolio konektorů vyniká spolehlivostí a kvalitou. Díky krátkým dodacím termínům zabráníte téměř jakýmkoliv obtížím, pokud potřebujete přenášet data, signál či napájení.

SIGNÁL
Nabízíme předem smontované konektory M8 a M12 i ventilové konektory v široké škále délek kabelů. LED diody a odrušení jsou často integrované. Důležitým doplňkem této řady je praktické příslušenství, jako jsou adaptéry, T-spojky a momentový klíč (pro zaručeně těsné spoje).

DATA
Nabízíme sběrnicové konektory M8, M12 a RJ45. Vysoce flexibilní kabely mají plné 360° stínění, takže přenos dat není ovlivněn elektromagnetickými vlivy.

NAPÁJENÍ
Přivádíme energii strojům a systémům. M12 Power je mimořádně kompaktní a výkonný. Konektory MQ15 s technologií rychlého připojení umožňují rychlou montáž pro připojení motorů.

Osvědčení hrdinové
Před odesláním našim zákazníkům jsme naše předem smontované konektory podrobili zkoušce. Pokaždé provádíme elektrické zkoušky včetně vysokonapěťové, zkoušky na přepólování vodičů a na zkraty. Testujeme funkčnost a podrobujeme je závěrečné vizuální kontrole. Díky tomu naši zákazníci obdrží vždy prvotřídní konektory.

Před výrobou i během ní také stoprocentně dbáme na kvalitu. Začíná to vstupní kontrolou zboží, pro kterou jsme definovali řadu zkušebních charakteristik, a končí závěrečnou výrobní kontrolou předtím, než výrobky opustí naše prostory. To vše nám i našim zákazníkům dává jistotu, že konektory Murrelektronik fungují - na 100 %! Jen testovaný hrdina může být hrdinou konektivity.

www.murrelektronik.czKalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..