Google překladač: English Deutsch

Společnost Murrelektronik můžete navštívit na veletrhu AMPER, který se i letos koná na brněnském výstavišti od 21. do 23. 3. 2023. Na stánku se návštěvníci dozvědí, jak může být bezproblémová, decentralizovaná instalační technika rozhodujícím a správným krokem k digitalizaci.

Murr 01

Murrelektronik se na všech výstavách prezentuje praktickým, osobním a na budoucnost orientovaným způsobem. Na elektrotechnickém veletrhu AMPER 2023 představí řešení, jak se již dnes podniky propojují s budoucností – konkrétně pomocí bezproblémové, decentralizované automatizační technologie. Na stánku v tradiční zelené barvě budou k vidění inovativní systémy, řešení a produkty, které firmám otevírají cestu k úplné digitální transformaci – megatrendu automatizačního průmyslu.
Murr 02


Automatizační systém oceněný mnoha cenami = Vario-X

Flexibilní, škálovatelný s maximální otevřeností a výkonem na všech úrovních a rozhraních. To znamená, že společnosti jsou kompletně připraveny na budoucnost bez rozvaděče. Prohlédněte si tento systém na našem stánku. Stojí to za návštěvu! Jedná se o první automatizační platformu, která přináší senzory a akční členy do terénu bez rozváděčů a decentralizovaně. Navíc díky digitálnímu dvojčeti šetříte nejen náklady, ale i čas při plánování, instalaci, provozu a servisu. S plynulou integrací decentralizovaných servopohonů zajišťuje spolehlivé řízení napětí, signálů a dat přímo v terénu. To znamená, že poprvé je možno všechny funkce automatizace realizovat zcela decentralizovaně, tedy bez řídicí skříně. Robustní pouzdra s krytím IP67 (vodotěsná a prachotěsná) jsou jednoduše umístěna vedle sebe na pevnou základní desku pomocí integrovaných konstrukčních profilů stroje. Tímto způsobem je možno celou stanici snadno upevnit na všechny běžné profilové systémy bez jakékoli další ochrany a v extrémních případech pouzdra snesou i pochozí zátěž.
Murr 03
Kladné vedlejší účinky z hlediska energetické účinnosti a požadavků na prostor: Jakmile se řídicí skříně stanou nadbytečnými, je zapotřebí nižší chladicí výkon a na ploše je k dispozici větší prostor, který je možno využít pro výrobní zařízení s přidanou hodnotou, jako jsou například roboti.

Decentralizujte jednoduše a bezpečně pomocí IO-Link
IO-Link usnadňuje integraci inteligentních zařízení do instalačních konceptů. Náš nový „dream team" IO-Link masterů, rozbočovačů a analogových převodníků je nyní o krok dál. Díky nim je přístup k datům a jejich vyhodnocování obzvláště snadný, protože vytvářejí transparentnost od úrovně zařízení až po cloud. Zároveň je tento tým těžko překonatelný z hlediska flexibility, použitelnosti a výkonu.
Náš systém je univerzální. Je ideální pro ty, kteří do digitalizace teprve vstupují, a zároveň představuje koncept IIoT, který je konceptem budoucnosti. Je vždy přesně tím, co potřebujete.
Stále složitější výrobní procesy a systémy, stále více dat, která jsou zaznamenávána a vzájemně propojována, vyžadují inteligentní řešení. Komunikační standard IO-Link přináší pořádek do změti kabelů a konektorů: od svorkovnic ke kompaktním IO modulům. Díky osvědčenému principu Plug & Play je propojení v instalační technice jednoduchou záležitostí; komunikační standard zároveň zajišťuje maximální transparentnost od úrovně snímač-aktor až po cloud. Murrelektronik nabízí široké portfolio IO-Link a neustále ho rozšiřuje. V nových sběrnicových modulech „MVK Pro" a „IMPACT67 Pro" s krytím IP67 je integrováno celkem osm multifunkčních portů Master a díky konektorům M12 s kódem L lze realizovat i vysoké proudy. Kromě toho lze snadno používat ethernetové protokoly PROFINET, EtherNet/IP a EtherCAT.
Moderní koncepce automatizace a technologie jsou bez digitalizace nemyslitelné. Efektivnější a agilnější procesy, vyšší dostupnost strojů, nové obchodní modely a trvalý přístup k datům (pro identifikaci, diagnostiku a konfiguraci) vyžadují transparentní komunikaci od nejnižší úrovně zařízení až po nejnovější generaci mobilních a cloudových aplikací. Spolehněte se na společnost Murrelektronik, která vám maximálně usnadní komunikaci mezi koncovými body signálu v propojených pracovních postupech. MVK Pro a Impact67 Pro jsou skutečnými dříči, pokud jde o digitalizaci strojů a zařízení a správu stále většího množství dat ve stále kratším čase.
Murr 04


Inteligentní sítě = instalační řešení pro průmyslové zpracování obrazu

Ať už v logistice nebo v průmyslových výrobních procesech: pokud jde o napájení, správu signálů a dat pro inteligentní propojení kamerové techniky, mají výrobci zařízení po svém boku silného partnera v podobě společnosti Murrelektronik. Důraz je kladen na decentralizované sestavy, které lze namontovat a zapojit přímo do prostředí stroje, jako jsou switche, rozvaděče a podavače, a na odpovídající vysoce výkonnou montovanou kabelovou a konektorovou techniku.
Výhodou jsou minimální nároky na instalaci a maximální výkon pro nové i stávající stroje a systémy.

Napájecí konektory řady MQ15
V dnešním světě je elektřina králem! Nic ve výrobě bez ní nefunguje. Stroje a systémy potřebují spolehlivé, snadno instalovatelné a bezpečné napájení. Společnost Murrelektronik nabízí řešení v podobě řady napájecích konektorů MQ15. Tento inovativní systém rychlého připojení zkracuje dobu montáže při instalaci, servisu a údržbě až o 80 %! Správnou instalaci konektoru si můžete ověřit jak vizuálně, tak pomocí slyšitelného „cvaknutí", které se ozve při správném připojení. Protože nám provozní bezpečnost nejen leží na srdci, ale je součástí naší DNA, jsou konektory MQ15 100% elektricky testovány a zaručují jednoduché a bezchybné řešení Plug & Play: Connect–CLICK–Go! Kromě toho splňují požadavky CE a jsou uvedeny na seznamu UL, což znamená, že je lze používat po celém světě. Konektory se snadno instalují díky systému rychlého připojení bez použití nářadí. Jsou vhodné do náročných průmyslových podmínek, protože jsou prachotěsné a vodotěsné podle normy IP67. Jejich kompaktní konstrukce a vysoké hodnoty přenosu proudu až 16 A při trvalém zatížení a napětí 600 V AC otevírají široké možnosti použití. Jsou například předurčeny k připojení asynchronních a třífázových motorů do 7,5 kW jsou optimální pro rozvod energie. Integrace motoru je také možná díky závitu M20×1,5. Nejsou tedy potřeba žádné adaptéry, ani speciální mechanická řešení.

AMPER 2023 – hala P, stánek č.: 2.46
www.murrelektronik.czKalendář akcí

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  6  7  8
  91415
1617202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..