Google překladač: English Deutsch

Murrelektronik SafetyPak se stačí seznámit s řešením bezpečnostní techniky od společnosti Murrelektronik.

Na bezpečnostní techniku se v oblasti automatizace klade velký důraz a koncepce decentralizovaných instalací od společnosti Murrelektronik umožňují dosažení vysokých bezpečnostních kategorií pro celý systém.

Murrelektronik nabízí mnoho řešení pro různé aplikace a požadavky s úžasným poměrem ceny a výkonu.
V případě, že je nutné odpojit napětí pro výstupy modulů a tím bezpečně vypnout dotčené komponenty stroje, lze realizovat bezpečnostní instalace při součinnosti pasivních bezpečnostních sběrnicových modulů a spolehlivých bezpečnostních relé. U sběrnicových modulů lze využít známé a osvědčené standardní produkty, díky nim je začátek snadný.


V podobě MVK Metall Safety a Cube20S nabízí Murrelektronik také vysoce sofistikovaná bezpečnostní řešení. Ve spojení s Fail-Safe řídící jednotkou (F-PLC) lze dosáhnout bezpečnostních vstupů a výstupů. Protože se používá sběrnicový protokol PROFINET/PROFIsafe, je spolehlivý přenos bezpečnostně důležitých dat zajištěn. Jsou tak splněny i nejpřísnější bezpečnostní normy. Rozsáhlé diagnostické možnosti pak jedinečně usnadňují ovládání.
Klasickou oblastí využití je integrace obouručních ovládání, obvodů nouzového vypnutí, bezpečnostních zámků dveří, bezpečnostních rohoží nebo světelných závor. Často lze takové bezpečnostní prvky nalézt v obráběcích strojích a obráběcích centrech, v zařízeních tvářecí techniky a pro zpracování plechu, ve slévárenských zařízeních, kovárnách a také v řezacích a svařovacích zařízeních.

Pro více informací navštivte
www.murrelektronik.cz

 Kalendář akcí

<<  Listopad 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..