Google překladač: English Deutsch

IO-Link usnadňuje integraci inteligentních zařízení do instalačních konceptů. Náš nový „dream team" IO-Link masterů, rozbočovačů a analogových převodníků je nyní o krok dál. Díky nim je přístup k datům a jejich vyhodnocování obzvláště snadný, protože vytvářejí transparentnost od úrovně zařízení až po cloud. Zároveň je tento tým těžko překonatelný z hlediska flexibility, použitelnosti a výkonu.

murrelektronik 2 MVKPro Imp

Náš systém je univerzální. Je ideální pro ty, kteří do digitalizace teprve vstupují, a zároveň představuje koncept IIoT, který je konceptem budoucnosti. Je vždy přesně tím, co potřebujete. IO-Link je ideální systém pro rychlou a snadnou integraci všech typů signálů. Analogové, digitální I/O nebo IO-Link? Od různých výrobců? Na tom nezáleží – stačí se připojit a začít!
Vytváření spojení, pokud možno decentralizovaných a bez rozvaděčů, bylo vždy naší vášní. Z tohoto důvodu poskytujeme vše, co potřebujete pro nové stroje i pro modernizace, abyste mohli propojit řídicí jednotku s úrovní zařízení pomocí IO-Link a v případě potřeby ji digitalizovat prostřednictvím přímého připojení ke cloudu.

Dobré vztahy – vycházíme s každým
Standardizované procesy pomáhají při zvládání rostoucí složitosti ve světě výroby a rychle reagovat na měnící se potřeby zákazníků. Dělají ale ještě něco... Jsou základem digitální transformace. Přehodnocení procesů vývoje, plánování, instalace a výroby na digitálních platformách by bylo bez standardizace nemyslitelné.
Naše nové moduly Pro-Master jsou dokonalým nástrojem pro standardizaci koncepcí strojů. Jsou to „dohazovači", kteří propojují vše se vším, všude a v každém jazyce.

V sedmém nebi – přímá cesta na cloud a zpět
IO-Link Master MVK Pro a nakreslené mraky s malými panáčky představujícími senzory/akční členy.
Moderní koncepce automatizace a technologie jsou bez digitalizace nemyslitelné. Efektivnější a agilnější procesy, vyšší dostupnost strojů, nové obchodní modely a trvalý přístup k datům (pro identifikaci, diagnostiku a konfiguraci) vyžadují transparentní komunikaci od nejnižší úrovně zařízení až po nejnovější generaci mobilních a cloudových aplikací. Spolehněte se na společnost Murrelektronik, která vám maximálně usnadní komunikaci mezi koncovými body signálu v propojených pracovních postupech.
MVK Pro a Impact67 Pro jsou skutečnými dříči, pokud jde o digitalizaci strojů a zařízení a správu stále většího množství dat ve stále kratším čase.

Portfolio IO-Link

Hlavní moduly IO-Link – MVK Pro a IMPACT67 Pro
Kompaktní IO-Link master moduly s osmi multifunkčními master porty jsou tím nejinteligentnějším způsobem, jak připojit IO-Link zařízení. Sběrnicové moduly s krytím IP67 jsou významnou součástí v decentralizovaných instalacích, kde nahrazují složitě zapojované a drahé svorkovnice.
Tyto moduly můžete zkombinovat s naší nabídkou IO-Link rozbočovačů a analogových převodníků pro zvýšení flexibility a snížení nákladů na hardware.
Kromě čistě procesních dat (vstupy a výstupy) poskytují tyto nové moduly Pro také sekundární rozšířená diagnostická data (hodnoty napětí, proudu a teploty) jak za příslušné porty, tak za celý modul. To umožňuje vyhledávat anomálie a optimalizovat stávající proces prostřednictvím analýzy dat. Za pomoci OPC UA je toto možno provádět s využitím standardního protokolu bez jakéhokoli ovladače.

Rozbočovače IO-Link
MVP8 a MVP12 – Rozšířené modely pro připojení digitálních senzorů a akčních členů. Pomocí rozbočovačů IO-Link můžete snadno připojit četné digitální senzory a akční členy k jednomu IO-Link master portu s využitím standardního sensorového kabelového setu.
V kombinaci s IO-Link mastery MVK Pro a IMPACT67 Pro od Murrelektronik pomáhají IO-Link rozbočovače zkracovat prostoje u strojů a systémů. Diagnostická data jednotlivých kanálů jsou automaticky přenášena do řídicího systému, aniž by byla zapotřebí jakákoli konfigurace. Pokud se objeví chyba, dojde k vypnutí pouze toho kanálu rozbočovače, který jí byl zasažen. Tyto nové multifunkční DIO modely s až 16 kanály vám poskytují maximální flexibilitu.

www.murrelektronik.cz