Google překladač: English Deutsch

Společnost HMS Industrial Networks odeslala svůj pětimilióntý modul Anybus firmě Parker Hannifin, která je podle žebříčku Fortune 250 přední světovou firmou v oboru pohonů a řídicí techniky. Šlo konkrétně o modul Anybus CompactCom B40, který bude použit v nové ventilové řídicí jednotce firmy Parker. Anybus CompactCom umožní této jednotce komunikovat prostřednictvím jakékoliv průmyslové provozní sběrnice nebo sítě průmyslového Ethernetu, a tak ji použít v jakékoliv aplikaci kdekoliv na světě.

hms1

The Anybus CompactCom B40

Anybus CompactCom jsou vyměnitelné komunikační jednotky, které se vestavují do průmyslových zařízení, aby poskytovaly konektivitu pro různé provozní průmyslové sběrnice a sítě průmyslového Ethernetu. Je-li implementován koncept Anybus, je možné přejít na jinou komunikační síť jednoduše tak, že se jeden modul Anybus vymění za jiný.

Pětimilióntým modulem Anybus, který byl dodán firmě Parker Hannifin, je modul Anybus CompactCom B40. Je to „holá" verze modulů CompactCom, bez krytu, konektorů a izolace od sítě. To dává uživatelům při konstrukci zařízení velkou volnost. Dodaný Anybus CompactCom bude použit v novém ventilovém řídicím systému značky Parker, který právě přichází do výroby.

Dlouhodobá spolupráce firem Parker Hannifin a HMS

Parker Hannifin a HMS úspěšně spolupracují už více než deset let. John Garbarino vysvětluje, proč si pro novou ventilovou řídicí jednotku vybrali právě Anybus:

„Divize Parker Pneumatic pro Severní Ameriku a Evropu si vybrala Anybus CompactCom B40 od společnosti HMS z několika důvodů. Poskytuje pružnost z hlediska výběru komunikační sítě, protože umožňuje respektovat místní preference z hlediska výběru provozních sběrnic a průmyslového Ethernetu. CompactCom také dává velkou volnost při konstrukci, protože se dodává v různých provedeních, včetně rozměrových provedení chip, brick a module."

Kevin Knake, výkonný viceprezident obchodní skupiny HMS Americas, to komentuje: „Produkty Anybus pro komunikaci podporují všechny významné provozní sběrnice a sítě průmyslového Ethernetu, které Parker Hannifin vyžaduje pro své ventilové řídicí jednotky, a umožňují jim připojení k různým řídicím systémům používaným v automatizační technice. Jsme potěšeni, že Parker Hannifin nadále důvěřuje HMS jako svému partnerovi pro průmyslovou komunikaci, když uvádí na trh své nejmodernější ventilové řídicí jednotky."

Historie konceptu Anybus

První modul Anybus byl vyvinut v roce 1994. Protože tehdy rychle rostl počet druhů průmyslových komunikačních sběrnic, koncept Anybus, který uživatelům umožňoval přístup v podstatě k jakékoliv průmyslové komunikační síti, byl revoluční inovací. V současné době je v provozu používáno již pět miliónů modulů Anybus. Ačkoliv moderní moduly Anubus získaly mnoho funkcí potřebných pro sítě IT a IoT, klíčovým přínosem pro uživatele stále zůstává schopnost připojení k nejrůznějším komunikačním sítím.Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news