Google překladač: English Deutsch

Společnost Eurofluid Hydraulik, přední distributor produktů značky Parker Hannifin na Slovensku, otevřela 4. září v Bratislavě novou prodejnu ParkerStore. Aby toho nebylo málo, o den později proběhlo slavnostní otevření produktového centra ve Zvolenu. V novém bratislavském ParkerStore s prodejní plochou 90 m2 je pro zákazníky připraveno více než 4000 položek, především hydraulických a pneumatických prvků. Další si mohou objednat na místě z prodejního katalogu. Servisní dílna nabízí výrobu hydraulických hadic Parker na počkání, ohýbání hydraulických trubek na míru, odborné poradenství a slouží také jako servisní pracoviště pro opravy a zkoušení hydraulických prvků. Na místě je také koutek s občerstvením, kde si zákazníci mohou vypít kávu a prolistovat katalogy s novinkami.

park

Nový ParkerStore je už sedmou specializovanou prodejnou s produkty Parker Hannifin na území Slovenska. Po celém světě je v tuto chvíli více než 2000 prodejen ParkerStore, provozovaných distributory společnosti Parker Hannifin.

Parker Product Center ve Zvolenu nabízí prakticky tytéž služby jako ParkerStore, jen v menším. Prodejní plocha má velikost 60 m2 a sortiment čítá 3000 položek. Jinak je tu pro zákazníky připraveno vše jako v ostatních prodejnách – servisní středisko, odborné poradenství i občerstvení.

„Výrobky Parker tvoří téměř polovinu komponent, které prodáváme a používáme. Otevření dalších prodejen šetří čas našim zákazníkům a získáváme zároveň cennou zpětnou vazbu pro další zlepšování služeb," říká Ing. Andrej Galád, ředitel společnosti Eurofluid Hydraulik.

„Jsem rád, že i náš největší slovenský distributor otevřel svůj první ParkerStore a své první Parker produktové centrum. Jsem přesvědčen, že to povede ještě k užším vazbám a prohlubování spolupráce mezi našimi společnostmi," řekl Miroslav Trybuček, generální ředitel Parker Hannifin Czech Republic.


Adresa nového ParkerStore v Bratislavě: Eurofluid Hydraulik, Závodná ulica 3/E, Bratislava Otevírací doba: 6:30 – 16:30
Adresa Parker Product Center ve Zvolenu: Eurofluid Hydraulik, Rákoš 9385/7, Zvolen Otevírací doba: 6:30 – 15:30

park1Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news