Google překladač: English Deutsch

Společnost Parker Hannifin, mezinárodní lídr v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, uvedla na trh systém Parker Automation Controller (PAC). Výkonné automatizační řídicí jednotky Parker Automation Controller (PAC) jsou určeny především pro strojírenství, neboť kombinují logiku strojů, pokrokové řízení pohybu v reálném čase a příslušnou vizualizaci do jediného řešení zaměřeného na výkon.

park1

Díky nejlepší průmyslové komunikaci EtherCAT pro řízení pohybu a I/O a nástroji Parker Automation Manager (IDE, Integrated Development Environment) pro vývoj aplikací, poskytuje PAC pro OEM zákazníky inženýrská řešení pro ty nejnáročnější aplikace. Tento paket nabízí intuitivní prostředí pro vývoj s programováním dle obvyklých průmyslových standardů, komunikaci člověk-stroj a síťovou konektivitu pro zpracování informací v reálném čase nezávisle na tom, kde a kdy je potřebujete.

Parker Automation Manager umožňuje inženýrům využívat jejich stávající znalosti programovacího jazyka IEC61131-3 a s funkčními bloky PLCopen pracovat chytřeji, účinněji a efektivněji.

Systém lze snadno integrovat do stávajících sítí a lze jej připojit k zařízením třetích stran. PAC se dodává ve standardním vybavení s řadou komunikačních protokolů, včetně OPC Server, Modbus TCP, EtherCAT, duální LAN sítě a s volitelným vybavením pro Ethernet/IP, Profinet a Profibus.

Nová řídicí jednotka pro inteligentní řízení pohybu více os má k dispozici nástroje k rychlejšímu generování kódů, zkrácení doby uvádění do provozu a snižování nákladů, které umožňují inženýrům vytvářet řídicí aplikace pro komplexní a náročné stroje.

www.phstock.com

park2

park3Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..