Google překladač: English Deutsch

Společnost Parker Hannifin, mezinárodní lídr v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, představí ve čtvrtek 9. června 2022 nejnovější díl své zlomové technologické série 'Expert Insights'. Diskuse se dvěma odborníky společnosti Parker, kterou bude moderovat řečník Mark Jeffries, se bude hlouběji týkat problematiky mobilní elektrifikace.

CZ web EI3

Elektrifikace vozidel se v příštím desetiletí stane klíčovou oblastí pro investice a inovace. Pokroky na trhu vozidel pro cestující v automobilovém průmyslu, hnané především novou technologií baterií a snížením výrobních nákladů, se budou projevovat v oblasti mobilní elektrifikace se stále rostoucí rychlostí.

Díky pokračující cestě k dekarbonizaci bude nezbytná elektrifikace terénních strojů a dopravy. K dosažení tohoto cíle budou konstruktéři vozidel potřebovat mít přístup k poskytovatelům úplných řešení, aby tak mohli vytvářet a využívat nové technologie k přetváření elektrifikovaných mobilních platforem.

V této třetí epizodě pořadu 'Expert Insights' budou diskutovat Christopher Griffin, manažer pro rozvoj podnikání z divize Engineered Materials Group společnosti Parker a Prasanna Srinivasan, manažerka pro globální marketing, rozvoj podnikání a ceny z divize Engineered Materials Group. Podrobně se budou věnovat technologiím automobilové elektrifikace, které se v současné době používají a také těm, které jsou ve vývoji. Odborníci vysvětlí, jak tato řešení mohou být a budou využívána k urychlení elektrifikace mobilních platforem používaných v těžších průmyslových odvětvích a segmentech, nyní i v budoucnosti.

Diskuse bude vysílána online ve čtvrtek 9. června 2022 v 15:00 SEČ. Zájemci se mohou zaregistrovat na následující adrese: Expert Insights: Exploring The Tech Behind Mobile Electrification (parker.com)

O společnosti Parker Hannifin
Parker Hannifin, patřící do Fortune 250, je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu. Již více než 100 let umožňuje technické průlomové inovace, které vedou k lepší budoucnosti. Zjistěte více na www.parker.comKalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news