Google překladač: English Deutsch

Společnost Parker Hannifin, světový lídr v oblasti hydrauliky a pneumatiky, představila unifikovaný systém hadic a koncovek GlobalCore. Jedná se o jediný ucelený systém vzájemně se doplňujících produktů, který doposud nebyl nikde na světě nabízen.

GlobalCore-Hose

Pět typů hadic a dvě koncovky tvoří podstatu systému GlobalCore. Zákazníci jak z prvovýroby, tak z údržby mají na výběr hadice podle pracovního tlaku a k nim koncovky buď z celosvětově dobře známé série 43/48 s více než 2500 konfiguracemi, anebo ze série 77, která je určena speciálně pro aplikace s vyššími tlaky a ve více než 500 konfiguracích. Navíc každý z pěti typů hadic GlobalCore je dodáván ve třech variantách vnějšího pláště, které se od sebe liší mírou odolnosti proti otěru.

Hadice GlobalCore jsou navrženy, konstruovány a testovány podle normy ISO 18752 a získaly celou řadu mezinárodních certifikací. Jsou vyráběny podle standardů vysoké výkonnosti, tudíž poskytují nejvyšší možnou servisní životnost. Jejich přidaná hodnota tkví zejména v rozsahu pracovních teplot 100 °C/125 °C, ve třech variantách odolnosti proti otěru, v polovičních minimálních poloměrech ohybu, v nízké síle při ohýbání pro usnadnění montáže a v pokrokovém chemickém složení duše.

Řešení GlobalCore, které představuje budoucnost v oboru hydraulických hadic, vyrábí společnost Parker Hannifin v Evropě, Severní Americe a Asii. Je již dostupné také v České republice a na Slovensku, a to jak v distribuční síti, tak i v prodejnách ParkerStore.

Více informací naleznete na www.parkerglobalcore.cz a www.parkerglobalcore.sk.

parker1Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..