Google překladač: English Deutsch

Společnost Parker Hannifin, globální lídr v oblasti technologií pohybu a řízení, vylepšil řadu solenoidových ventilů Parker pro motory vozidel splňujících ekologickou normu Euro 6. Divize Fluid Control této společnosti vyvinula řadu ventilů, které přispívají ke snižování emisí, zejména oxidů dusíku (NOx) a pevných částic (PM), zlepšují řízení motoru a dodávky paliva a umožňují řízení systémů s alternativními palivy (CNG/LNG).

parker1

Snižování emisí (EURO 6/Tier 4f)
Snížení hodnot množství pevných částic (Particle Matter) (PM) a oxidů dusíku (NOx) je neustálou výzvou pro automobilový průmysl a dopravu. Solenoidové ventily Parker používané v oblasti motoru nebo výfukového systému nabízejí spolehlivé řešení pro snížení emisí škodlivých látek. Solenoidové ventily Parker mohou například ovládat akční členy zajišťující recirkulaci výfukových plynů (Exhaust Gas Recirculation) (EGR), neutralizaci částic vstřikováním nafty před filtr pevných částic a zvyšováním jeho teploty až na 650 °C, řídit tlak vzduchu pro dávkování AdBlue® a regulovat průtok chladicí kapaliny. Mohou také řídit ohřev kapaliny AdBlue, která po smíchání s výfukovými plyny snižuje emise NOx (oxidů dusíku).

Management motoru
Energetická bilance motoru je problémem, kterému je potřeba se věnovat. Ventily Parker optimalizují zpomalení vozidla, zajišťují dodávku paliva a jeho vypuštění z motoru při vypnutí.

Solenoidové ventily řídí cykly otevírání a zavírání výfukových ventilů při zpomalení chodu motoru. Proporcionální solenoidové ventily ovládají akční členy umístěné v blízkosti výfuku, čímž umožňují lepší zpomalení a šetří tak konvenční brzdové komponenty vozidla.

Management alternativního paliva
Nové ventily Parker kombinují nejnovější technologie pro snížení emisí CO2 a splňují mezinárodní normy v oblasti životního prostředí. Solenoidové ventily jsou schopny bezpečně vypnout dodávku CNG a LNG jak při vysokých, tak při nízkých tlacích. Kromě toho jsou zajištěny všechny bezpečnostní aspekty díky vysoké kvalitě provedení a dodržování norem, jako je ECE-R110. Termostatické ventily jsou ideálním řešením pro zahřátí plynu na správnou teplotu. Tlakové regulátory dodávají do motoru plyn se správným tlakem a ventily typu waste-gate odvádí nadměrný tlak přeplňování a tím chrání motor a turbodmychadlo.

Divize Fluid Control společnosti Parker Hannifin je celosvětovým lídrem v oblasti solenoidových ventilů pro řízení pohybu, průtoku a tlaku. Jejími produkty jsou Gold Ring™, Skinner Valve™, Sinclair Collins®, Lucifer™ a Jackes Evans™.

parker2Kalendář akcí

<<  Květen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  4  5  6  7
  8  91011121314
192021
22232425262728
29    

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..