Google překladač: English Deutsch

Pod značkou Parker Kittiwake nabízí světový lídr v oblasti technologií pohybu a řízení, společnost Parker Hannifin, produkty pro podrobné monitorování stavu filtračních systémů, kvality provozních kapalin, ale i nástroje pro analýzy chodu zařízení. Systémy Parker Kittiwake jsou schopny provádět detailní analýzu stavu filtračních systémů a provozních kapalin, akustických změn a vibrací při poškození zařízení i monitoringu emisí různých plynů.

parker1

Tyto produkty jsou nejčastěji využívány společně s filtračními systémy v osobní lodní dopravě, při dobývání ropy a plynu, výrobě elektrické energie i pro obranné technologie.

Portfolio obsahuje sady pro testy přímo na místě (Kittiwake DIGI), analytické laboratoře Kittiwake a zařízení pro monitorování akustických emisí Holroyd. Parker Kittiwake dále nabízí možnost vybavit výrobní linku například systémem MWDS, který je v současné době nejcitlivějším z dostupných senzorů kovového otěru na trhu. Parker Kittiwake navíc nabízí i zařízení Procal, které odráží 25 let zkušeností v oboru sledování emisí plynů, takže dostanete vždy podrobné a přesné informace o svých zařízeních.

www.parker.cz

parker2