Google překladač: English Deutsch

Společnost Eurofluid, největší distributor produktů značky Parker Hannifin na Slovensku, slavnostně otevřela 13. prosince v Nitře za účasti generálního ředitele Parker Hannifin Miroslava Trybučka a ředitele firmy Eurofluid Andreje Galada svůj v pořadí již třetí ParkerStore. Nový ParkerStore v Nitře tak doplní dvě stávající prodejny ve Zvolenu a Bratislavě.

Eurofluid1

V nitranském ParkerStore s celkovou rozlohou 200 m2 je pro zákazníky v tuto chvíli připraveno skladem více než 1 270 položek
a další se nepřetržitě doplňují. Součástí objektu je prodejní část, lisovna hadic a servisní dílna. Sortiment tvoří především hydraulické a pneumatické prvky. Namátkou například rychlospojky, hadičky, hydraulické ventily, spojky, hadicové koncovky
a podobně. Další zboží si mohou zákazníci objednat na místě z prodejního katalogu.

Servisní dílna nabízí lisování hadic Parker na počkání, plnění akumulátorů, diagnostiku olejů (IOS), filtraci olejů, servis a opravy hydraulických komponentů a prvků, servis a technické konzultace pro výrobní podniky i technická školení. V blízké budoucnosti se plánuje zavedení PTS (značení hadic).

„Otevřením nového ParkerStore jsme ještě blíže našim důležitým zákazníkům v Nitře a jejím okolí, ale dosah má až na sever Slovenska. Naše plány však otevřením prodejny nekončí. Chceme podpořit rozvoj technického vzdělávání v regionu a zaměřit na podporu výuky oboru hydraulika," řekl na slavnostním otevření ředitel firmy Eurofluid Andrej Galad.

Společnost Eurofluid je největším distributorem produktů Parker Hannifin na Slovensku a při příležitosti otevření nového ParkerStore jí popřál také generální ředitel Parker Hannifin Miroslav Trybuček: „Se společností Eurofluid spolupracujeme již řadu let. Naše spolupráce je postavena na pevných základech. Velice si vážíme a podporujeme růst firmy Eurofluid. Přeji proto jak nové prodejně, tak i celé společnosti Eurofluid hodně úspěchů."

Nový ParkerStore je už 23. specializovanou prodejnou s produkty Parker Hannifin na českém a slovenském území. Po celém světě je v tuto chvíli více než 2 000 prodejen ParkerStore provozovaných distributory společnosti Parker Hannifin.

Adresa nového ParkerStore v Nitře:
Bratislavská 2695/9A, 949 01 Nitra, GPS: 48.312838N, 18.064443E.

Eurofluid2Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news