Google překladač: English Deutsch

Push-Lok-Range-High-res
Společnost Parker Hannifin, světový lídr v oblasti technologií pohybu a řízení, zavádí novinky v sortimentu hadic Push-Lok®. Důraz je kladen na jednoduchou volbu hadice pro konkrétní aplikaci s ohledem na aktuální potřeby trhu a funkcionalitu. Tyto novinky eliminují duplicity produktů a zároveň je uvedena na trh nová vysokoteplotní hadice Push-Lok®846.

Hadice a koncovky Push-Lok® jsou akceptovány na celém světě a nabízejí širokou škálu připojení podle norem DIN, BSP, SAE, JIC a ORFS z oceli, mosazi nebo nerezové oceli.

Sortiment produktů Parker Push-Lok® zahrnuje devět druhů hadic, které nacházejí využití v mnoha aplikacích a odvětvích. Mnohaletý výzkum a vývoj společnosti Parker vedl ke vzniku různých konstrukcí Push-Lok® hadic. Jedná se o šest pryžových hadic, dvě termoplastické hadice a jednu hybridní hadici. Navíc je díky výběru ze šesti barev umožněna snadná identifikace různých tekutin.

Hadice lze sestavit v několika sekundách, což šetří cenný výrobní čas a náklady. Unikátní těsnění použité v systému Push-Lok® pomáhá zajistit spolehlivé, odolné a bezúnikové spojení. Vzhledem k široké škále typů hadic a montážních konfigurací koncovek, společně s možností výběru z oceli, mosazi a nerezové oceli, jakož i celosvětové dostupnosti, je společnost Parker schopna poskytnout podporu na všech trzích a ve všech geografických oblastech.

Více informací a materiálů najdete na našich webových stránkách www.parker.cz/push-lok

 


Inzerce

Kalendář akcí

<<  Srpen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..