Google překladač: English Deutsch

Společnost Parker Hannifin se po šestileté pauze opět představí na prestižním zářijovém Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně, kam exkluzivně přiveze hned 4 horké novinky ze svého portfolia. Stánek Parker návštěvníci naleznou na volné ploše mezi pavilony F a Z.

parker1

Z oblasti hydrauliky se na MSV 2015 představí ucelený systém hydraulických hadic a koncovek GlobalCore vhodný pro všechny pracovní tlaky a světlosti se špičkovými parametry. Divizi filtrace budou na MSV 2015 reprezentovat generátory dusíku NITROSource PSA, které zajišťují kontinuální dodávku plynu s vysokou čistotou, a kondenzační sušič Parker Hiross StarlettePlus-E s velmi nízkou spotřebou energie nutnou pro vysušení stlačeného vzduchu, patentovaným výměníkovým systémem s nízkým objemem chladiva a s digitálním řízením. Oblast tekutinových přípojek bude zastupovat systém šroubení EO-3, který je odolný proti přetažení a umožňuje vizuálně kontrolovat správnost dotažení spoje pomocí indikačního kroužku. Vedle těchto hlavních čtyř novinek budou na stánku k vidění i rozvody stlačeného vzduchu Transair, tandemový sušič Antares nebo chladicí jednotka Hyperchill. Vedle stánku bude přistaven také prezentační kamion s pneumatickými a elektromechanickými produkty. Vystavované exponáty, které budou umístěny v kamionu, si můžete již nyní prohlédnout na http://www.parker.com/auge/ontour.

V rámci MSV budou mít návštěvníci možnost vedle stánku, který bude umístěn na volné ploše areálu brněnského výstaviště, zhlédnout přímo v prodejně ParkerStore v Brně-Horních Heršpicích praktické ukázky hydraulického okruhu, hydraulické filtrace, diagnostiky a manipulace s tekutinami a další. Sami návštěvníci ParkerStoru si budou moci na školicím zařízení vyzkoušet například fungování hydraulického okruhu. Prodejna ParkerStore bude po dobu konání veletrhu otevřena každý den od 8 do 18 hodin.

Mezinárodní strojírenský veletrh se uskuteční v Brně od 14. do 18. září 2015. Veškeré aktuální informace o účasti společnosti Parker Hannifin na nejvýznamnějším strojírenském veletrhu ve střední Evropě naleznete na www.parker.cz/msv.

parker2Kalendář akcí

<<  Květen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  4  5  6  7
  8  91011121314
192021
22232425262728
29    

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..