Google překladač: English Deutsch

Společnost Parker Hannifin, světový lídr v oblasti pohonných a řídicích technologií, vyhrál soutěž na dodání elektronických ovládacích systémů, založených na jeho řadě řídicích jednotek IQAN-MC4 Master Controller, a to společně s řeckým dodavatelem vybavení pro správu odpadového hospodářství Kaoussis. Zařízení je namontováno na řadě nákladních vozidel Kaoussis RCV (Refuge Collecting Vehicle) a poskytuje řešení potřeby mít k dispozici vzdálený systém pro záznam a diagnostiku.

park1

Vozidlo Kaoussis RCV disponuje dvěma nákladními prostory, takže je možné jej použít zároveň pro svoz recyklovatelného i nerecyklovatelného odpadu. Řídicí jednotka, která byla dosud používána, nebyla flexibilní a nenabízela prostor pro úpravy. Společnost Kaoussis oslovila společnost Parker s žádostí o řešení, které by nabízelo flexibilitu, splňovalo by požadavky a mělo místní podporu.

Nákladní vozy Kaoussis RCV musejí splňovat nároky těch nejpřísnějších systémů pro kontrolu kvality. Jedním z nich je i ujištění, že vozidla splňují požadavky příslušných nařízení Evropské komise (certifikace CE), které byly schváleny příslušným švédským úřadem (SMP).

Společnost Parker Hannifin jako řešení jejich problému navrhla elektronický ovládací systém, založený na její řadě řídicích jednotek IQAN-MC4 Master Controller. Společnost Kaoussis poskytla nákladní vůz, na který je možné systém řídicí jednotky umístit a je s jeho pomocí možné dokončit komplexní testovací program. Po úspěšném testování byl nákladní vůz určen k provozu v Portugalsku.

Řada řídicích jednotek MC4 má společnou sadu spojů, což umožňuje snadné zvětšení či zmenšení škály daného řešení. Jsou navrženy tak, aby byly buďto standardní řídicí jednotkou optimalizovanou pro výkon, nebo variantou funkčního zabezpečení (FS) IEC 61508 SIL2. Při použití normy EN ISO 13849-1 pro zabezpečené funkce lze variantu FS použít jako subsystém PLd. Řada řídicích jednotek MC4 využívá vysoce výkonný tříjádrový procesor, který umožňuje rychlé ovládání na uzavřeném okruhu a je vhodný pro použití u rozsáhlých řešení.

Společnost Parker Hannifin má rozsáhlé zkušenosti na poli přizpůsobení systému – svá řešení adaptuje dle požadavků zákazníka a konkrétních potřeb daného řešení. Společnost Parker Hannifin také splňuje ty nejpřísnější bezpečnostní standardy na trhu, disponuje řadou součástek pro tichý provoz a umožňuje zákazníkům navýšit jejich produktivitu.

Společnost Kaoussis je v Řecku předním výrobcem vybavení pro správu odpadového hospodářství. Název této značky je spojen se spolehlivými a nákladově efektivními vozidly pro svoz odpadu, která jsou přizpůsobena na míru konkrétním požadavkům každého zákazníka. Jsou tedy přizpůsobena potřebě systémových řešení, která napomáhají efektivitě a spolehlivosti. Tato společnost má se společností Parker Hannifin dlouhotrvající vztah a již mnoho let používá její hydraulické součástky a hydraulické spojovací prvky.

www.parker.com

park2Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news