Google překladač: English Deutsch

Firma HMS Industrial Networks právě představuje balíček Service Pack 1 (SP1) pro IXXAT CANbridge NT a CAN@net NT, včetně mnoha nových funkcí a vylepšení, jako jsou např. konfigurovatelná pravidla pro událostmi spouštěné akce „Action Rules" a přímé propojení s cloudem prostřednictvím MQTT.
SP1 obsahuje pravidla Action Rules pro CANbridge NT a CAN@net NT, která umožňují uživatelům definovat různé akce, jež se spouštějí automaticky jako odpověď na přijatou zprávu nebo události změny stavu zařízení či sběrnice CAN.

hms obr

Například je možné spustit odesílání zpráv prostřednictvím CAN, CAN FD nebo MQTT, změnit nastavení zařízení nebo přepínat indikační LED. Pravidla Action Rules se vytvářejí v konfiguračním nástroji založeném na Windows prostřednictvím intuitivních rozbalovacích menu pro akce a události.
Nové propojení CAN@net NT prostřednictvím MQTT umožňuje přenášet do cloudu informace např. o stavu zařízení CAN/CAN FD. Konfiguraci si může snadno nastavit sám uživatel prostřednictvím seznamů v Action Rules. Užitím zdarma dostupných služeb broker a APP může uživatel snadno přenášet zprávy o stavu zařízení a systémové hodnoty pro prezentaci na chytrých telefonech a podobných zařízeních.
Balíček SP1, dodávaný ke všem novým zařízením, obsahuje také nové funkce, jako např. adaptované masky filtrů pro filtrování zpráv protokolu J1939 a vylepšené zabezpečení zařízení.

www.hms-networks.com

 Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..