Google překladač: English Deutsch

Transfer Multisort Elektronik (TME) je nyní lépe než kdy dříve schopna poskytnout svým zákazníkům všechny komponenty nezbytné pro realizaci optoelektronických projektů díky přidání nových produktů Everlight do nabídky. Umožní vytvářet zařízení, jako jsou kodéry, přepínače a optické senzory, stejně jako řešení pro počítání / třídění produktů a přenos dat.

TME 008---Image

Nové Everlight IR LED jsou k dispozici ve verzích s úhlem paprsku 20° až 160° a maximálním výstupním výkonem až 150 mW. Diody jsou schopny pracovat s různým vstupním napětím (až do 4 V). Lze je montovat jak povrchovou technologií (díky použití pouzder 1206 a 3216), tak technologií drátových vývodů (pouzdro o průměru 1,5 mm až 5 mm). V nabídce jsou modely s čirými nebo modrými čočkami. Více informací je k dispozici ZDE.

Fotodiody Everlight PIN vykazují vysokou fotocitlivost s tmavým proudem dosahujícím pouze 5 nA nebo 10 nA a jejich maximální zpětné napětí je 32 V. Díky rychlé době odezvy, kterou nabízejí fotodiody (až 6ns), je lze kombinovat s IR LED (na které jsou spektrálně přizpůsobeny) a vytvářet tak fotodetekční systémy pro aplikace, kde je potřeba pracovat s vysokými frekvencemi. Nabídka zahrnuje modely pro povrchovou nebo průchozí montáž. Obsahuje také ploché a konvexní čočky a také filtry. Více podrobností naleznete ZDE.

Fototranzistory Everlight, nyní dostupné v nabídce TME, jsou navrženy pro maximální napětí kolektor-emitor 30V a špičkovou vlnovou délku 940nm. Nabídka obsahuje fototranzistory v různých pouzdrech pro montáž do průchozího otvoru a na povrch. Všechny modely jsou dostupné na stránce: https://www.tme.eu/cz/

Adam Kuczyński, spoluzakladatel a ředitel rozvoje v TME, komentuje rozšíření nabídky takto: „Finanční a technický tlak, kterému jsou inženýři v současnosti vystaveni, vyžaduje optoelektronická zařízení, která jsou vysoce účinná, cenově dostupná a spolehlivá na dlouhá léta dopředu. Všechny tyto požadavky bez problémů splní IR LED, PIN fotodiody a fototranzistory Everlight, které se staly součástí naší nabídky.

Produkty lze objednávat přes webové stránky TME – expedice i do nejvzdálenějších koutů světa probíhá okamžitě – nebo kontaktováním týmu specialistů e-mailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo telefonicky na čísle +420 59 66 33 105.

O společnosti Transfer Multisort Elektronik
Transfer Multisort Elektronik (TME) je jedním z nejrychleji rostoucích světových distributorů elektroniky, elektromechanických komponentů, průmyslové automatiky a vybavení pracovišť.
Společnost zaměstnává více než 1 000 zaměstnanců ve své centrále v Polsku a dceřiných společnostech v dalších zemích. TME zásobuje tisíce firem ve 150 zemích a denně posílá 5 000 balíků.
• výrobky 1 200 výrobců v nabídce
• 500 000 výrobků v nabídce
• 11 zahraničních dceřiných společností
• zákaznický servis hovořící 22 jazyky
• webové stránky dostupné ve 26 jazycích

www.tme.euKalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..