Google překladač: English Deutsch

Transfer Multisort Elektronik (TME) rozšířil rozsah spolupráce s firmou SCHURTER a stal se oficiálním distributorem značky s globálním dosahem. TME má ve své nabídce více než 1200 výrobků tohoto vedoucího švýcarského výrobce profesionálních pasivních součástek, konektorů, přepínačů a kontrolek, propojovacích kabelů a LED signalizátorů a elektromechanických součástek pro segmenty IT a Telecom a také pro letecký a lékařský průmysl.

LOGO-TME-NIEBIESKIE

Značka SCHURTER po mnoho let dbá o vysoký ukazatel rozvoje výroby a využití nejnovějších technologií. Díky takovému přístupu jsou její výrobky nejen inovativní, ale také bezpečné pro obsluhu.

O firmě Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
Transfer Multisort Elektronik (TME), existující od roku 1990, je v současnosti jedním z největších světových distributorů elektronických a elektrotechnických součástek, dílenského vybavení a průmyslové automatizace. Firma zaměstnává více než 700 osob v centrále v Polsku a dceřiných společnostech v dalších zemích. TME má v nabídce přes 220 000 elektronických součástek více než 900 známých světových výrobců, které distribuuje do 140 zemí světa.