Google překladač: English Deutsch

FANUC rozšiřuje řady M-20iD a ARC Mate 120iD o modely s 35 kg užitečným zatížením. FANUC rozšířil svou rozsáhlou řadu modelů o dva roboty: manipulační robot M-20iD/35 a svařovací verzi ARC Mate 120iD/35. Nové modely robotů kombinují vysokou kapacitu užitečného zatížení a zjednodušené vedení kabelů skrz duté rameno a zápěstí. Oba nové roboty jsou řízeny kontrolerem R-30iB Plus. Oba modely mají maximální užitečné zatížení 35 kg a dojezd 1 831 mm. Roboty M-20iD/35 a ARC Mate 120iD/35, mají nové hnací ústrojí, což má za následek schopnost zvládat větší zátěže s výrazně vyššími setrvačnostmi při zachování vysoké opakovatelnosti až do ±0,03 mm.

Fanuc 1 M20iD35 hall zmense

Se svými vlastnostmi je M-20iD/35 ideální pro obecnou manipulaci , zakládání a vykládání strojů nebo manipulaci s díly. Dutá konstrukce zápěstí umožňuje štíhlou instalaci dalšího vybavení a efektivní použití robota ve stísněných prostorech se sníženým opotřebením kabelů. Díky krytí IP67 pro osu ramene a zápěstí je také velmi vhodný pro aplikace v prostřed s nepříznivých podmínkách, jako je broušení nebo odjehlování.
Nový svařovací robot ARC Mate 120iD/35, má stejně jako jeho bratr ARC Mate 120iD, vylepšenou konstrukci s optimálním průchodem kabelů a vedením médií. Díky zvýšené kapacitě užitečného zatížení je toto zařízení vhodné pro svařovací aplikace, kdy je vyžadováno zařízení nad rámec standardního svařovacího hořáku. Zápěstní osy ARC Mate 120iD/35 jsou také vybaveny třídou ochrany IP67, a proto je robot dobře chráněn proti postříkání nebo tvorbě prachu a je tak ideálním kandidátem pro svařování nebo řezání.
M-20iD/35 a ARC Mate 120iD/35 jsou standardně vybaveny novým kontrolerem R-30iB Plus se všemi novými funkcemi: integrovaný kamerový systémem, větší paměťí, rychlejším procesorem a novým iPendantem. Kontroler A-Cabinet je nejoblíbenější v Evropě. Menší zjednodušená verze Mate-cabinet je na vyžádání také k dispozici.
Digitální modely M-20iD/35 a ARC Mate 120iD/35 jsou integrovány do vlastního offline programovacího softwaru FANUC ROBOGUIDE. ROBOGUIDE poskytuje integrátorům, plánovačům a uživatelům výkonný nástroj, který umožňuje nejen navrhovat buňky a systémy, ale také je offline programovat.

O společnosti FANUC
Společnost FANUC je jedním z světových lídrů v oblasti automatizace továren, který vyrábí CNC řídicí systémy, roboty a výrobní stroje (ROBODRILL, ROBOCUT, ROBOSHOT a ROBONANO). Od roku 1956 je FANUC průkopníkem ve vývoji numericky řízených strojů v automatizačním průmyslu. S více než 264 pobočkami FANUC po celém světě a více než 7 000 zaměstnanci nabízí společnost FANUC hustou síť prodeje, technické podpoy, výzkumu a vývoje, logistiky a zákaznického servisu

Více informací lze získat zde:
FANUC Czech s.r.o.
Telefon: +420 234 072 900
E-mail : Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
www.fanuc.cz