Google překladač: English Deutsch

Společnost FANUC Corporation, přední světový dodavatel CNC systémů, robotiky a tovární automatizace, představila nové kolaborativní roboty CRX-5iA, CRX-20iA/L a CRX-25iA, nejnovější přírůstky do své oblíbené řady lehkých kolaborativních robotů CRX, která dále zahrnuje již dříve představené coboty CRX-10iA a CRX-10iA/L. „Na evropském trhu vidíme velkou poptávku po kolaborativních robotech a chceme nabízet vhodná řešení pro širokou škálu aplikací. Naše coboty jsou navrženy tak, aby podporovaly všechny typy výrobců – malé i velké – aby rozšiřovaly jejich schopnosti s nejvyšší spolehlivostí," řekl Shinichi Tanzawa, prezident a generální ředitel společnosti FANUC Europe Corporation.

FANUC 1 RO CRX-20iA-Applica

Nejnovější CRX coboty doplňují stávající řadu cobotů CR a CRX společnosti FANUC, která nyní čítá 11 modelových variant cobotů pro manipulaci s produkty od 4 do 35 kg. Jedná se o nejrozsáhlejší řadu snadno použitelných cobotů,která je v současnosti dostupná na trhu.

Zavedení nových cobotů CRX-5iA, CRX-20iA/L a CRX-25iA, které poskytují užitečné zatížení 5 kg, 20 kg a 25 kg a také maximální dosah 994 mm, 1 418 mm a 1 889 mm, navazuje na modely cobotů CRX-10iA a CRX-10iA/L, které mají užitečné zatížení 10 kg a dosah 1249 mm a 1418 mm. Pět modelů CRX v kombinaci se sérií zelených cobotů FANUC CR rozšiřuje schopnost společnosti FANUC pomáhat více společnostem, které chtějí automatizovat pomocí cobotů.
Kolaborativní roboty CRX: Bezpečné, snadno použitelné, spolehlivé a všestranné.
Fanuc 3 Picture1 cropped
Řada kobotů FANUC CRX je bezpečným, snadno použitelným, spolehlivým a všestranným řešením pro širokou škálu aplikací, včetně kontroly, zakládání/vykládání strojů, balení, paletizace, broušení, svařování a dalších. Třída ochrany IP67 je standardem pro všech pět modelů CRX, takže je mohou zákazníci používat i v drsném továrním prostředí. Coboty CRX dokážou detekovat vnější síly v pracovním prostoru a bezpečně se zastavit při kontaktu s osobou nebo předmětem. Tato technologie umožňuje CRX bezpečně pracovat vedle lidí bez nutnosti drahých bezpečnostních opatření.
Většina cobotů má lehký a kompaktní design – ale coboty FANUC CRX nabízejí mnohem více, včetně jejich vysoké vhodnosti pro průmyslové prostředí a bezúdržbový provoz až po dobu osmi let. Kromě toho interaktivní programování umožňuje uživatelům učit body pomocí ručního navádění nebo prostřednictvím rozhraní tabletu s ikonami drag and drop. CRX lze používat se standardním zdrojem 100V/240V a obsahuje také energeticky úsporné zařízení se spotřebou cca 400 W (s 25 kg užitečným zatížením). Řada podporuje několik pokročilých funkcí společnosti FANUC včetně iRVision a dokonale se hodí pro každou společnost, která chce dosáhnout vyšší efektivity – dokonce i pro ty, které ještě nepoužijí žádného robota.

„Rodina CRX společnosti FANUC nabízí stejné inteligentní funkce a spolehlivost, na které jsou naši zákazníci zvyklí," řekl Ralf Völlinger, viceprezident a generální ředitel divize robotů FANUC Europe. „Kromě toho, jejich nízká hmotnost, snadné nastavení a intuitivní ovládání z něj dělají skvělou volbu zejména pro uživatele, kteří roboty používají poprvé."
FANUC začne dodávat první vyrobené jednotky nového CRX-20iA/L v dubnu 2022. CRX-25iA a CRX-5iA budou dostupné od června 2022.

O společnosti FANUC
Společnost FANUC je jedním z světových lídrů v oblasti automatizace továren, který vyrábí CNC řídicí systémy, roboty a výrobní stroje (ROBODRILL, ROBOCUT, ROBOSHOT a ROBONANO). Od roku 1956 je FANUC průkopníkem ve vývoji numericky řízených strojů v automatizačním průmyslu. S více než 264 pobočkami FANUC po celém světě a více než 7 000 zaměstnanci nabízí společnost FANUC hustou síť prodeje, technické podpoy, výzkumu a vývoje, logistiky a zákaznického servisu

www.fanuc.czKalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news