Google překladač: English Deutsch

Přibližně 60 let FANUC CNC zkušeností a téměř 30 let nepřetržitého pokroku je vloženo do každého stroje FANUC Roboshot. K dnešnímu dni je to jediný plně elektricky CNC řízený vstřikovací stroj na světě. Všechny stroje Roboshot a jejich hlavní součásti – řízení, zesilovače a motory – jsou 100% vyráběny v továrně FANUC v Japonsku. Podle japonské filozofie: méně modulů, méně komponentů. Výsledek: nižší poruchovost, méně údržby a nejvyšší spolehlivost v odvětví.

fanuc obr2

Nejvyšší možná přesnost díky CNC
K získání celosvětově unikátní technologie FANUC Roboshot jsme využili nejvyšší přesnost CNC ze soustružení a frézování a použili ji na vstřikování plastů. Ovládání komunikuje 16 000 krát za vteřinu s motorem, který je přímo ovládaný, bez setrvačnosti a bez oleje jako média. Výsledek: maximální přesnost pohybu a větší akcelerace díky nejmodernější CNC technologii s vysokorychlostním procesorem. Pro největší množství při extrémně krátkých časech cyklů a maximální produktivitu při zachování konstantní kvality dílů.

Výhody:
– Vysoká stabilita a opakující se přesnost skrze vzorkovací interval 1/16 000 vteřiny (část intervalu)
– Přesné a konstantní dávkování v reálném čase díky přesné kontrole nad otáčecím pohybem šroubu – pro vysokou spolehlivost konzistence hmotností komponent s různou viskozitou a minimalizaci materiálových toků proti otáčení šroubu.
– Nejnižší spotřeba energie na světě: 50–70 % nižší ve srovnání s hydraulickými stroji, až o 20 % nižší ve srovnání s elektrickými stroji jiných výrobců – díky efektivnímu vzduchovému chlazení motorů, inteligentní energetické obnově a špičkové FANUC servo technologii.
– Citlivé předvstřikování prostřednictvím volně stanovené doby mezi začátkem vstřikování a nárůstem upínací síly. Ideální pro náročné úkoly jako je výroba CD a spolehlivé řešení pro odvzdušňování přes dělicí čáry.
– Zpětný monitoring pro unikátní měření zpětného toku s kontinuálním sledováním opotřebení. Vaše výhoda: rychlý přehled o stavu zpětného ventilu, který indikuje potřebu preventivní údržby.
– Nejvyšší bezpečnost nástroje prostřednictvím AI ochrany forem: Jen FANUC Roboshot přesně zobrazuje točivý moment otvíracího a zavíracího pohybu formy. To zaručuje citlivou, rychlou a vynikající ochranu forem, což vede k prevenci prostojů a snížení nákladů na opravy forem.
– Inteligentní ochrana AI vyhazovacího zařízení. Pohyb dopředu a zpětný pohyb vyhazovacího zařízení je monitorován přes točivý moment. Ztuhlé vyhazovače jsou díky tomu včas rozpoznány.
– Velmi nízké náklady na údržbu díky nejvyšší dostupnosti zařízení, menšímu počtu komponent a menšímu opotřebení.

FANUC Roboshot
– Rozsah upínací síly od 150 kN do 3 500 kN.
– Zlepšení času cyklu díky předvstřikování, předvyhození a paralelním pohybům.
– Velmi stabilní vstřikování s nejnižšími odchylkami hmotnosti díky: Přesnému V-P přechodu v 0,01 mm jednotkách, přesnému ovládání tlaku v 1 bar krocích, přesné regulaci teploty po 0,1 °C krocích, AI regulaci profilu tlaku, PMC 2 & 3 přesné kontrole měření.
– Optimální propojení přes EUROMAP 63: FANUC systém řízení jakosti pro vstřikovací a výrobní procesy.

Stroj, se kterým dokážete vyrobit cokoliv
FANUC Roboshot nabízí ideální parametry pro nejrozmanitějších sofistikované vstřikovací úlohy. Jeho unikátní přednost: Můžete pokrývat různé aplikace pouze jedním strojem. Například vysoce citlivá výroba fotografických objektivů nebo vstřikování pouzder na baterie vyžaduje použití velké síly. Je to jediný standardní stroj na světě, se kterým lze vyrobit CD polotovary. Lze vyrobit i velmi přesné mikrokomponenty nebo komplexní díly ze široké škály materiálů včetně materiálů na kovové či keramické bázi.

www.fanuc.eu

fanuc obr1Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..