Google překladač: English Deutsch

Automatická kalibrace průmyslových robotů

Využíváte ve svých provozech robotické aplikace, které vyžadují velkou přesnost a časté seřizování? Zatímco klasická kalibrace průmyslových robotů po kolizi, servisním zásahu nebo údržbě vyžaduje přítomnost programátora na místě a zabere i desítky hodin, řešení od společnosti B:TECH umožňuje kalibraci bez přítomnosti programátora robotů a čas zkrátí na pouhé minuty.

Btech hlavicka

Snižujte své provozní náklady prostřednictvím automatické kalibrace průmyslových robotů
Automatická kalibrace robotů tak výrazně snižuje náklady spojené s odstávkou i riziko nákazy. Robot je automaticky seřízen ve všech osách a vaše výroba může plynule pokračovat. Havlíčkobrodská společnost B:TECH automatizuje průmyslové provozy už 20 let. Letos uvedla na trh svou nejnovější službu –- automatickou kalibraci robotů. Softwarový nástroj dokáže za pomoci snímače SICK a kalibračního trnu nastavit přesnou pozici robota ve všech osách. Není tak nutné měnit jednotlivé body (pozice) v prostoru a přeučovat robota. Celý proces nastavení zabere jednotky minut, což představuje výraznou úsporu provozních nákladů díky rychlejšímu zpětnému uvedení robota do provozu i úspoře času programátorů. V současné době se navíc přidává i hygienické hledisko, kdy technik nemusí fyzicky navštívit závod.

„Autokalibrace výrazně šetří našim zákazníkům čas a tím náklady. Jsme totiž schopni odstávku stroje snížit až o několik hodin, které obvykle trvá, než programátor na místo dojede a robota seřídí. To nyní úplně odpadá a nové nastavení stroje může být hotové v řádech minut. V aktuální situaci, kdy je obrovský tlak firem na snižování nákladů, je automatická kalibrace skvělou možností, jak náklady šetřit", říká k nové službě Tomáš Bulánek, vedoucí servisu ve společnosti B:TECH.

Kromě automatické kalibrace a servisu průmyslových robotů nabízí B:TECH na podporu provozu také kompletní servis řídicích systémů různých platforem PLC a HMI. Především se ale věnuje automatizaci a robotizaci v oblasti výrobního průmyslu, automotive, potravinářství, logistice, energetice i dalších oborech. Tým více než 180 odborníků má za sebou projekty po celém světě a 20 let zkušeností. Více informací najdete na www.btech.cz.

KONTAKTUJE NÁS NA Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Btech paticka