Google překladač: English Deutsch

LCD vizualizace je nástrojem pro motivaci operátorů k vyšší produktivitě

Společnost MERZ dokončila projekt rozšíření sledování výroby ve společnosti Hoerbiger Žandov o velkoplošnou vizualizaci.
Výrobní informační systém MES Merz pro automatický sběr výrobních dat, jehož cílem je sledování parametrů a efektivity výroby, byl ve společnosti Hoerbiger Žandov doplněn o velkoplošnou vizualizaci na LCD obrazovkách přímo ve výrobě. Velkoplošná LCD vizualizace zobrazuje klíčové ukazatele výkonnosti, včetně online a historických reportů. Aplikace umožňuje nejen zobrazení reportů z MES Merz, ale i MS PowerPoint prezentací a přehrávání videí pomocí MS Windows Media Player. Díky tomu jsou operátoři více motivováni k hlídání časů a tím i produktivity. Dalšími významnými přínosy velkoplošné vizualizace jsou okamžitý stručný přehled o stavu výroby pro vedení (mistr, ředitel výroby), jednoduchá prezentace výkonnosti pro návštěvy a zároveň vizualizace slouží jako nástroj pro odhalení případných chyb v nastavení norem.

Merz Hoerbiger web

Značka Hoerbiger je synonymem pro výrobky a služby, vyznačující se unikátními vlastnostmi. Úspěch všech strategických obchodních jednotek je založen na nepřetržité inovaci a na komponentech s definovanými technickými vlastnostmi, které zákazníkům přinášejí velké výhody.

Od roku 1895 Hoerbiger opakovaně svými inovacemi nastavuje standardy pro atraktivní technické mezery na trhu – od ocelového deskového ventilu Hoerbiger po mnoho dalších zlepšení v pneumatické technice, elektrohydraulickém ovládání ohraňovacích lisů v automatizační technice a u synchronizátorů v hnacích soustavách.
www.hoerbiger.com

O společnosti Merz s.r.o.
Merz lgSpolečnost Merz působí na trhu výrobních informačních systémů již od roku 1991. Od roku 1999 je držitelem certifikátu kvality podle normy ISO 9001. Mezi její vlajkové lodě patří výrobní informační systém MES MERZ. Kromě toho se společnost v rámci vývoje softwarových řešení na zakázku dlouhodobě věnuje počítačovému zpracování obrazu.
www.merz.czKalendář akcí

<<  Květen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  4  5  6  7
  8  91011121314
192021
22232425262728
29    

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..