Google překladač: English Deutsch

Společnost ROEQ, jeden z vedoucích výrobců mobilního robotického příslušenství (MRE), posiluje své aktivity ve střední a východní Evropě (CEE). ROEQ vstupuje na lokální trhy s řešeními, která podnikům umožní automatizovat široké spektrum procesů vnitropodnikové logistiky – snadno, rychle a za efektivní náklady.

Mir 1 ROEQ-Cart300E-with-DS

„Vzhledem k velmi rozvinutému výrobnímu sektoru zejména v odvětví automotive, který rychle adoptuje nová řešení postavená na mobilní robotice, představují Česká republika a Slovensko vedle Polska největší potenciál v rámci střední a východní Evropy," řekla Shermine Gotfredsen, ředitelka globálního obchodu ve společnosti ROEQ.
ROEQ nabízí inovativní mobilní příslušenství, jako jsou válečkové dopravníky, zdviže, vozíky, podjezdové systémy či komunikační a monitorovací systémy. Například válečkové moduly ROEQ TR500 Auto a TR1000 Auto s automatizovaným zdvihovým mechanismem umožňují robustním autonomním mobilním robotům (AMR) společnosti MiR, včetně modelů MiR500 a MiR1000 (s nosností 500 kg resp. 1 000 kg), nakládat a vykládat zboží a palety různých hmotností ve výrobních zařízeních bez jakékoliv asistence lidské obsluhy.
Mir 3 TML200-hero-solutions
Důležitou komponentou standardizovaného MRE systému a zastřešující vrstva uceleného nasazení AMR řešení je software ROEQ Assist. Software nahraje přednastavený úkol do robota MiR, který je pak možné modifikovat v rozhraní MiR a rychle a konzistentně distribuovat v rámci celé AMR flotily, a tím usnadňuje integraci, zvyšuje produktivitu a zlepšuje bezpečnost.
Řešení GuardCom od ROEQ, komunikační řešení umožňující robotům MiR osazeným válečkovým dopravníkem ROEQ komunikovat přímo s nakládkovými či vykládkovými stanicemi k zahájení transferu zboží, se navíc umístilo v aktuálním seznamu 50 robotických inovací RBR50 publikace Robotics Business Review. GuardCom dovoluje nahradit těžkopádné WiFi systémy třetích stran a vyhnout se časovým zdržením, chybám a nehodám na místech nakládky a vykládky.
„Uvědomujeme si, že vstupujeme na trh s dlouholetou tradicí řešeních vyráběných ve vlastní režii. Avšak jsme si jisti, že pro české a slovenské podniky jsou přínosy jako lepší návratnost investic, nižší celkové náklady na vlastnictví, spolehlivost, flexibilita a snazší softwarová integrace důležité. Standardní řešení ihned připravená k provozu poskytují úspory při vývoji, implementaci a servisu. Příslušenství ROEQ umožňují zákazníkům využívat výhod vyšší produktivity, vytíženosti a bezpečnosti AMR technologií," dodala Shermine Gotfredsen.

ROEQ v České republice a na Slovensku
Řešení ROEQ jsou v České republice na Slovensku dodávána třemi lokálními partnery: AMTECH, MTS a DREAMland.
„Mezi společnostmi, které využívají řešení ROEQ v České republice, můžeme například jmenovat Hella, Parker, Visteon a Witte Automotive. Koncoví zákazníci oceňují rychlou integraci příslušenství umožňující okamžitou optimalizaci přepravních procesů," řekl Tomáš Ševčík, obchodní manažer robotických řešení ve společnosti AMTECH.
„S příslušenstvím ROEQ v našem portfoliu jsme schopni dodávat robustní mobilní řešení určené k přepravě ve výrobních závodech, skladech a dalších prostředích. Díky vysoké efektivitě, bezpečnosti a flexibilitě vidíme pro mobilní robotiku na slovenském trhu velký potenciál," řekl Dávid Gurčík, produktový manažer pro robotiku ve společnosti MTS.
„Zákazníci vidí velkou hodnotu v jednoduchém nastavení aplikace, spolehlivosti a funkčnosti řešení. Uživatelsky přívětivý software významně přispívá k tomu, že příslušenství ROEQ dokonale zapadá do požadavků společností využívajících AMR roboty ve svých výrobních a skladových zařízeních," řekl David Nesiba, Application & Service Engineer ve společnosti DREAMland.
Mir 2 S-Cart300W-solution-e

Vývoj trhu s AMR
Podle zprávy analytické společnosti Grand View Research poroste v letech 2020 až 2027 globální trh s AMR roboty každoročně o 19,6 %. Společnost ABI Research předpovídá, že celosvětový trh s AMR vzroste z 800 milionů dolarů v roce 2020 na 49 miliard v roce 2030.Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news