Google překladač: English Deutsch

Globální virtuální akce 'OnRobot Expo' nabídne ve dnech 2. a 3. prosince živé ukázky a interaktivní prezentace. Společnost OnRobot, vedoucí dodavatel ucelené řady robotických nástrojů pro kolaborativní aplikace, otevřela registraci pro 'OnRobot Expo' – globální interaktivní virtuální akci se zaměřením na robotiku, automatizaci a kolaborativní aplikace, která se uskuteční online ve dnech 2. a 3. prosince 2020. OnRobot Expo bude hostit přední prezentátory jako jsou Camilo Buscaron, vedoucí Cloud Robotics Open Source Technology & Strategy v Amazon Web Service, Mark Cuban, investor do robotických technologií a tvůrce pořadu Shark Tank, nebo Sue Keay, CEO hubu Queensland AI. OnRobot Expo poskytne návštěvníkům 30minutové prezentace mnoha expertů na nejrůznější témata od štíhlé výroby a kolaborativních obalových aplikací až po rychle zprovoznitelná CNC řešení a způsoby, jakými mohou výrobci překonat bariéry v nasazení kamerových systémů.

OnRobot lg

Návod na nejvyužívanější aplikace
OnRobot Expo, které se speciálně zaměří na malé a střední výrobní společnosti, předvede ukázky stále širšího spektra robotických nástrojů – od uchopovačú až po řešení úpravy povrchů – prostřednictvím prezentací o implementaci a maximálním využití robotických technologií. Speciální pozornost bude věnována kolaborativním aplikacím v oblasti kovovýroby a zpracování materiálu, balení a paletizaci, potravinářské výroby, plastové výroby, farmaceutického průmyslu a logistiky. „Výrobci všech velikostí čelí v roce 2020 vážným výzvám a mnoho z nich volí kolaborativní aplikace, aby zůstali konkurenceschopní," řekl Enrico Krog Iversen, CEO společnosti OnRobot. „Zorganizovali jsme proto OnRobot Expo, abychom jim pomohli získat více informací o kolaborativních aplikacích a automatizaci od kolegů z jiných organizací a vedoucích expertů z byznysu a akademické sféry."

Jedinečná příležitost k získání zkušenosti
Účastníci OnRobot Expo si budou moci „osahat" portfolio robotických nástrojů a komponent OnRobot s využitím interaktivního digitálního prostředí speciálně vytvořeného pro tuto událost. Platforma bude k dispozici ve více jazycích včetně angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, japonštiny, korejštiny a čínštiny. „Kolaborativní aplikace umožní firmám přizpůsobit své podnikání do budoucna. OnRobot Expo je jedinečnou příležitostí pro výrobní společnosti k setkání s produktovými experty a sdílení přínosů, jež mohou získat z flexibilních a snadno automatizovatelných řešení," dodává Enrico Krog Iversen.

Řečníci s přesahem
OnRobot-Expo 655Ve svém vystoupení o vývoji, testování a nasazení robotů ve společnosti Amazon představí Camilo Buscaron způsoby, jak cloud dokáže zjednodušit vývoj a implementaci robotických aplikací. Bude hovořit o prostředí Robot Operating System (ROS) a AWS RoboMaker, cloudové službě pomáhající zákazníkům budovat, simulovat a řídit robotické aplikace. OnRobot Expo v rámci panelové diskuse představí podnikatele a investora do robotických technologií Marka Cubana, který bude diskutovat s dalšími účastníky diskuse včetně Enrico Krog Iversena a Roba Goldieze, výkonného ředitele Hirebotics, o důležitosti kolaborativních aplikací pro budoucnost výroby v SMB firmách. Blok specialistů uvede Casper Hansen, výkonný ředitel společnosti Technicon s prezentací „Silný zisk se štíhlou výrobou" týkající se přínosů štíhlého konceptu výroby v oblasti automatizačních projektů. Představitelé společnosti Plus Pack budou sdílet své zkušenosti s uchopovači OnRobot v jejich úsilí o zvládnutí malosériové výroby s vysokou variabilitou na balicích linkách, které umožnilo uvolnit zaměstnance z opakované, neergonomické a manuální činnosti. „OnRobot Expo poskytne každému účastníkovi užitečný pohled na problematiku automatizace bez ohledu na to, zda potřebuje optimalizovat existující řešení či reprezentuje malou firmu teprve hledající vhodné řešení kolaborativní automatizace," říká E. K. Iversen. „Od zkušených podnikatelů zde navíc získá cenné rady na téma návratnost investice, reakce na fluktuaci trhu a přípravy na budoucí trendy ve výrobě."

Kompletní program a registrace na OnRobot Expo je k dispozici zde.

O společnosti OnRobot
Produktové portfolio OnRobot představuje široký sortiment nástrojů pro kolaborativní aplikace, včetně elektrických uchopovačů, senzorů, vakuového uchopovače, oceňovaným uchopovačem Gecko a měničů nástrojů. Tato nová kombinace nabídky firmy OnRobot umožňuje rychlejší a jednodušší automatizaci aplikací jako je balení, kontrola kvality, manipulace, obsluha strojů, montáž a svařování. Vedle své centrály v dánské Odense má společnosti také pobočky v Dallasu, Soestu (v Německu), Barceloně, Varšavě, Šanghaji, Tokiu, Soulu, Singapuru a Budapešti. V České republice jsou produkty OnRobot dodávány partnerskými společnostmi AMTECH, DREAMland, EPO MACHINERY, EXACTEC, Petr Kovanda a Rob4Job s.r.o.

Pro více informací navštivte: http://www.onrobot.comKalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..