Google překladač: English Deutsch

Robot Kawasaki svařuje rám motocyklu Kawasaki Ninja

Rozvíjejte své podnikání s Kawasaki Robotics – japonskou společností s vice než 50 lety zkušeností s robotizaci. Svařování, paletizace, obsluha strojů, manipulace, montáž, nanášení těsnění – všechny tyto aplikace mají velký potenciál v robotizaci výrobních procesů v souladu s požadavky Průmyslu 4.0.

Kavasaki 1

Japonsko je vysoce rozvinutá země, mezinárodní synonymum spolehlivosti a kvality. Společnost Kawasaki Heavy Industries byla v této zemi založena a stále je činná. Původ společnosti Kawasaki sahá až do roku 1878, kdy Shozo Kawasaki založil Kawasaki Tsukiji Shipyard v Tokiu. Na základě hlubokých znalostí a zkušeností v oblasti rozvoje podnikání se společnost Kawasaki Heavy Industries stala průkopníkem v oblasti průmyslových robotů.
V roce 1969 získala společnost licenci a představila Kawasaki-Unimate 2000, první průmyslový robot, který kdy byl vyroben v Japonsku. Kawasaki-Unimate 2000 mohl převzít práci deseti zkušených svářečů a pracovat v průběhu denních a nočních směn a celkově tím ušetřit práci 20 lidí.
Jakmile výrobci automobilů objevili tyto výhody, převzali iniciativu a zahájili proces implementace Kawasaki-Unimate ve svých výrobních podnicích o krok dříve před ostatními průmyslovými odvětvími. Společnost Kawasaki Robotics od samotného počátku spolupracuje s tak renomovanými výrobci automobilů, jako jsou Toyota, Suzuki a Ford, což má za následek stanovení trendů kvality, přesnosti a výkonu.
Sledujte vice na KRÁTKÉM VIDEU a dále „Zjistěte více"

Průmyslové roboty pro široký rozsah průmyslových odvětví
Kavasaki 2Automobilová montážní linka s Kawasaki Robotics

Kawasaki Robotics dodává roboty pro široký rozsah aplikací. Každá řada robotů má jedinečné vlastnosti, které je staví nad ostatní. Například roboty řady BX a BT byly vyvinuty pro aplikace bodového svařování. Robot má veškeré kabely tažené vnitřkem, prostorově úsporný design s širokým rozsahem, speciální funkce pro použití v těžkém průmyslu a pokročilou technologií řízení pohybu.
Tyto funkce snižují časovou náročnost a projektování výrobních linek a podporují použití v aplikacích s "vysokou hustotou". Velmi rychlé pohyby robotu Kawasaki řady B jsou ideální pro bodové svařování.
K uspokojení poptávky především v oblasti elektroniky, strojního a potravinářského průmyslu, Kawasaki Robotics uvedla na trh nový 6-osý robot RS013N pro univerzální použití s nosností 13kg. Robot RS013N má nejvyšší rychlost a rozsah pohybů ve své třídě, při zachování výhod řady R. Klíčovými výhodami robotu RS013N jsou jeho nejvyšší rychlost a nejširší rozsah pohybu ve své třídě, vysoký stupeň průmyslové ochrany IP67 a kompaktní design.

Co znamená Kawasaki Robotics Central and Eastern Europe HUB?
Kavasaki 3Proces paletizace

Kawasaki Robotics posiluje působení společnosti ve střední a východní Evropě, proto byla v červenci 2020 založena společnost Kawasaki Robotics Central and Eastern Europe HUB. Kawasaki Robotics Central and Eastern Europe HUB je zodpovědná za rozvoj prodeje, marketingu a spolupráce v partnerském kanálu ve 12 zemích střední a východní Evropy.  „Zjistěte více"

Kawasaki Robotics Central and Eastern Europe HUB má své sídlo v robotickém centru ASTOR v Krakově, Polsko. Jedná se jak o distribuční centrum robotů, sklad příslušenství a náhradních dílů Kawasaki Robotics, tak o robotické tréninkové centrum. Tým odborníků na robotiku nabízí technickou podporu a školení.

Kontaktujte nás
Hledáte autorizovaného distributora Kawasaki Robotics v České republice? Kontaktujte našeho partnera : Tiesse Praha s.r.o. Navštivte náš web: www.kawasakirobotics.cz, kde naleznete všeobecné informace o Kawasaki Robotics, případových studií a výhod robotizace s Kawasaki Robotics.

Kavasaki 4 Artur-Talaga

 

 

Artur Talaga
Sales Channel Manager
Kawasaki Robotics Central and Eastern Europe HUB
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Mobile: +48 663 890 123
LinkedIN: Artur Talaga

 

 

 Kavasaki 5 Daniel Cerveny

 

 

 Ing. Daniel Červený
Jednatel společnosti
TIESSE PRAHA s.r.o.
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Mobile: + 420 724 225 949
Tel.: + 420 281 940 727
http://www.tiessepraha.czKalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news