Google překladač: English Deutsch

Skupina již počtvrté v řadě dosáhla uznání zlatého standardu v celosvětovém auditu organizace EcoVadis. Společnost Endress+Hauser byla již počtvrté za sebou zařazena mezi společnosti s nejvyšším hodnocením v auditu trvalé udržitelnosti prováděném organizací EcoVadis. Koncern opět zlepšil svůj celkový výsledek: Se svými 72 body je společnost Endress+Hauser nyní mezi předními dvěma procenty všech dodavatelů ve srovnávané skupině společností.

EH 2020 technology

Od roku 2013 je společnost Endress+Hauser pravidelně jednou za rok hodnocena organizací EcoVadis z hlediska trvalé udržitelnosti. Od roku 2016 skupina v hodnocení pravidelně získává ocenění zlaté úrovně. Společnost opět zaznamenala dobré nebo velmi dobré výsledky ve zkoumaných oblastech, konkrétně v ochraně životního prostředí, postupech spravedlivého podnikání, udržitelném nákupu, pracovních podmínkách a lidských právech. Díky tomu se Endress+Hauser stala jednou z nejlépe hodnocených společností ve srovnávané skupině.
Hodnotný přínos k trvale udržitelnému vývoji

„Výzvy kladené před nás budoucím vývojem vyžadují, abychom my a naši zákazníci řídili naše podniky podle principů trvalé udržitelnosti," zdůraznil Matthias Altendorf, generální ředitel skupiny Endress+Hauser. „Pomáháme našim zákazníkům zvyšovat jejich efektivitu využívání zdrojů, snižovat emise CO₂, eliminovat odpadovost a zdokonalovat oběhovou ekonomiku prostřednictvím výjimečné měřicí technologie a automatizačních řešení."

Společnost rovněž sama přispívá k tomu, aby ekologické dopady její činnosti byly co nejmenší. Například Endress+Hauser stále více zásobuje budovy a infrastrukturu energií z udržitelných zdrojů nebo omezuje cestování, například prostřednictvím virtuálních setkání. Zpráva organizace EcoVadis rovněž vyzdvihuje pozitivní vývoj na řídicí úrovni, zvláště z hlediska témat, jako jsou ochrana životního prostředí, pracovní podmínky a lidská práva a postupy spravedlivého podnikání.
Analýza vycházející z celosvětových srovnání

Organizace EcoVadis využívá 21 ekologických, sociálních a etických kritérií pro vyhodnocení společností po celém světě z hlediska trvalé udržitelnosti. Vedle srovnání v rámci daných odvětví společnosti rovněž obdrží podněty ke zlepšení. Navíc mohou využít internetovou platformu k vyhodnocení vlastních dodavatelů odpovídajícím způsobem. Podle organizace EcoVadis tato síť nyní zahrnuje 60 000 společností po celém světě.

Společnost Endress+Hauser zveřejnila podrobné informace o zprávě organizace EcoVadis a o auditu trvalé udržitelnosti na svých webových stránkách www.endress.com/ecovadis.Kalendář akcí

<<  Říjen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..