Google překladač: English Deutsch

Počet patentových přihlášek podávaných skupinou Endress+Hauser soustavně roste. Jak bylo oznámeno během každoročního setkání inovátorů konaného letos ve Francii, tato skupina zaregistrovala v roce 2018 celkem 287 původních patentů, což představuje nový rekord. Společnost Endress+Hauser je držitelem téměř 7 800 aktivních práv k duševnímu vlastnictví po celém světě.

EH Innovators Meeting 2019

Angelika Andres, korporátní ředitelka pro práva k duševnímu vlastnictví u společnosti Endress+Hauser, je potěšena nedávnými aktivitami: „Letos jsme opět dosáhli rekordního počtu inovací, a to jak z hlediska patentových přihlášek, tak i z hlediska schválených patentů." Zatímco 309 zveřejněných vynálezů je znakem neutuchající inovační schopnosti naší společnosti, 537 udělených patentových přihlášek rovněž představuje historicky nejvyšší počet.

Přibližně jedna třetina patentových přihlášek se vztahuje k průmyslovému internetu věcí, digitálním komunikacím a diagnostice přístrojů. Pod mottem #empowerthefield začali v roce 2018 specialisté na měření propojovat své činnosti na poli digitálních technologií se zaměřením na technologii Heartbeat a rovněž na nedávno představený ekosystém IIoT Netilion.
Patentový úřad v USA

Každý vynález, než je předložen patentovému úřadu, prochází vícestupňovým interním vyhodnocovacím procesem, obvykle v délce do čtyř měsíců. Aby bylo možné zvládnout množství přicházejících inovací, bylo v roce 2016 založeno interní patentové oddělení v USA, tedy na jednom z nejdůležitějších trhů pro celý koncern. Čtyři specialisté z pobočky ve městě Greenwood v Indianě jsou odpovědní za ochranu veškerých technických inovací.

Tento tým nese plnou odpovědnost za práci se všemi patentovými přihláškami od společností skupiny ve Spojených státech, navíc až 80 procent přihlášek ze zámoří.
Inovační duch v centru pozornosti

Pod mottem ‚Inovace – co nás dělá lidmi', Matthias Altendorf, generální ředitel skupiny Endress+Hauser, a rovněž další členové výkonné rady přivítali více než 300 hostů na každoročním setkání inovátorů, které se konalo koncem března v Saint-Louisu ve Francii. Během tohoto tradičního podnikového setkání zaměstnanci, kteří se podílejí na patentových přihláškách, představili své inovace. Výjimečným inovacím se dostalo uznání v podobě speciálních ocenění.

https://www.cz.endress.com/cs

 Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news