Google překladač: English Deutsch

Optické a multisenzorové měření se uplatní v přesném strojírenství, zpracování plastů, elektronickém průmyslu, zdravotnictví a dalších odvětvích výroby. Souřadnicové měřicí stroje DeMeet nabízí automatickou rozměrovou kontrolu výrobků, která je nezávislá na obsluze. Stroje DeMeet jsou dostupné ve třech provedeních: video (optické bezkontaktní měření), dotek (snímání dotekovou sondou) a multisenzor (stroj je vybaven jak kamerou, tak i dotekovou sondou).

Schut lg 1

Konstrukce stroje
DeMeet 02 new intro 1U 3D CNC měřicích strojů DeMeet se osvědčila pevná mostní konstrukce a pohyblivá pracovní plocha. Zakrytovaný pohonný systém, odolné lineární odměřování a systém pro tlumení vibrací předurčuje stroje DeMeet jako vhodné řešení průběžné kontroly i přímo ve výrobních halách.
Na granitové desce (dle normy DIN 876/00) je umístěn přesně opracovaný, naplocho broušený, rám z litiny zbavené pnutí, který je osazen vysoce kvalitním lineárním vedením THK. Pohon zajišťují DC servomotory značky Faulhaber s vysokým krouticím momentem přenášeným na šroubovice s teflonovou vrstvou. Odměřování je zajištěno optickým systém Renishaw TONiC™ s nízkou chybou interpolace. Měřicí stůl je vyroben z eloxovaného hliníku zbaveného pnutí s vysokou odolností proti otěru. Samozřejmostí jsou upínací otvory pro fixační přípravky a příslušenství.

DeMeet Multisenzor
Stroje DeMeet s optickým i dotekovým snímáním plně nahradí standardní 3D CNC dotekový stroj, měřicí mikroskop a optický profilprojektor. Jednotlivé měřicí metody lze bez omezení kombinovat na jednom dílci pro pohodlné a komplexní měření. Veškerá měření jsou prováděna s vysokou přesností a opakovatelností.

Optické měření
DeMeet 3 new 404Bezkontaktní metoda je vhodná v aplikacích, kde je nutné vyhnout se riziku deformace produktu nebo případného poškození:
• velké množství nasnímaných bodů za krátký čas,
bezkontaktní měření,
• vysoká přesnost v rámci zorného pole.

Dotekové měření
Univerzální měřicí metoda pro získání prostorových dat, při které je nezbytný fyzický kontakt doteku s dílcem:
• snímání prostorových prvků (rovina, válec, kužel, koule
a jejich segmenty),
• měření v různých polohách a orientacích,
• fyzické snímání prvku v různých hladinách.

Multisenzorové měření
DeMeet 4 new intro 8 23D CNC souřadnicové měřicí stroje DeMeet Multisenzor nabízí obsluze veškeré výhody obou výše popsaných měřicích metod.

Společnost WHP TECHNIK zajišťuje předvedení měřicích strojů, zakázkové měření, prodej a poprodejní servis včetně instalace, zaškolení, kalibrace a údržby.WHP lg 1
WHP TECHNIK s.r.o.
Kroftova 45, 616 00 Brno, Česká republika
tel./fax: +420 541 243 897
www.whp.czKalendář akcí

<<  Říjen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..