Google překladač: English Deutsch

Inovace, originalita a relevance pro trh: to jsou tři klíčová kritéria hodnocená při volbě vítěze ceny za inovace AMA. Tým vývojářů ze společnosti Endress+Hauser dokázal porotu udílející ocenění AMA přesvědčit svým teploměrem iTHERM TrustSens.

endress iTHERM

S touto svou inovací tým vývojářů ze společnosti Endress+Hauser Wetzer, technologického centra pro technologie měření teploty se sídlem v německém Nesselwangu, překonal dalších 35 německých a mezinárodních konkurentů a byl vyhlášen vítězem ocenění. Teploměr iTHERM TrustSens byl navržen speciálně pro hygienické a aseptické prostředí v potravinářském a nápojovém a ve farmaceutickém průmyslu.

Přístroj disponuje funkcí automatizované a plně návazné inline autokalibrace, čímž eliminuje riziko odchylek vůči požadavkům, a v důsledku toho zajišťuje vynikající bezpečnost produktu a efektivitu procesu. Integrovaná technologie Heartbeat navíc umožňuje provádět průběžnou autodiagnostiku a ověřování zařízení bez přerušení procesu.

Cena za inovace AMA, která je udílena inovativním výzkumným a vývojářským týmům asociací pro senzory a měření AMA (AMA Association for Sensors and Measurement), se v průmyslovém světě považuje za jedno z nejhodnotnějších ocenění. Slavnostní ohlášení oceněných týmů se konalo 26. června 2018 na veletrhu Sensor+Test v Norimberku v Německu. Nominován byl rovněž průtokoměr společnosti Endress+Hauser Promass Q založený na Coriolisově principu měření průtoku.

www.cz.endress.com

 Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news