Google překladač: English Deutsch

Baterie jsou základním kamenem záložních systémů a vyžadují pravidelné testování, aby byla zajištěna jejich spolehlivost. Nová řada analyzátorů baterií Fluke® 500 zjednodušuje pracovní postupy testování samostatných stacionárních baterií a bateriových modulů přes intuitivní uživatelské rozhraní. To poskytuje rychlé nastavení s průvodcem, aby si technici byli jisti měřením správných dat. Vizuální a zvukové reakce přístroje pak dále snižují riziko chyb. Fluke 500 je ideální pro testování důležitých bateriových záložních systémů používaných například v datových centrech, v nemocnicích, na letištích, v sektoru služeb, při distribuci ropy a zemního plynu, v železniční dopravě či kdekoliv, kde se využívá provoz na baterie.

Fluke 1


Robustní a kompaktní analyzátory baterií Fluke 500 provádí všechny základní měření; včetně odporu baterie, stejnosměrného a střídavého napětí, stejnosměrného a střídavého proudu (pouze model Fluke BT521), napětí zvlnění, frekvenci a teplotu baterie (pouze BT521). Nová řada analyzátorů baterií byla speciálně navržena pro měření stacionárních baterií včetně gelových, AGM, Lithium-Iontových, stejně jako pro kapalinové olověné akumulátory.
Inteligentní měřicí sonda zjednodušuje proces testování, jelikož výsledek měření zobrazí na integrovaném LCD displeji a eliminuje tak potřebu technika podívat se na hlavní jednotku. Technici mohou naměřené údaje nechat ukládat automaticky nebo ukládat jednotlivá měření pomocí tlačítka Save umístěného přímo na sondě, což dále zjednodušuje a urychluje proces testování.
Sondy jsou vybaveny také pro infračervené měření teploty (pouze BT521), mají odepínací svítilnu, tříbarevnou LED indikaci pro oznámení OK/ KO/Upozornění a audio signalizaci.
Analyzátory jsou vybavené magnetickým závěsným popruhem s popruhem přes rameno a inovativním nosným popruhem ke snížení únavy při měření dlouhých řad baterií. K dispozici jsou také jednoduché výkonné reportovací a analytické nástroje, které spravují velké objemy dat pro vytvoření grafické analýzy a datových tabulek na PC. Vytvořit lze i rychlý report do e-mailu s CSV soubory.
Pro více informací o analyzátorech baterií Fluke 500, navštivte: http://www.fluke.com/fluke/czcs/products/analyzatory-baterii.htm

Základní vlastnosti:
· Základní měření: Odpor baterie, stejnosměrné a střídavé napětí, stejnosměrný a střídavý proud, zvlnění napětí, frekvence a teplota baterie.
· Režim sekvenčního měření: Automatické nebo manuální testovací sekvence baterií s automatickým ukládáním měření včetně napětí, odporu a teploty (s inteligentní sondou BTL21).
· Komplexní protokolování: Všechny naměřené hodnoty jsou během testování automaticky zachycovány a před stažením pro potřeby analýzy v terénu je lze zkontrolovat na přístroji.
· Optimalizované uživatelské rozhraní: Díky rychlému asistovanému nastavení vždy zachycujete správná data. Kombinace vizuální a zvukové signalizace pak snižuje riziko nesprávné interpretace měření.
· Porovnání na základě prahových hodnot: Nakonfigurujte si několik referenčních a prahových hodnot pro odpor a napětí. Po každém měření získáte výsledek porovnání prostřednictvím vizuální a mluvené zpětné vazby.
fluke 2· Ergonomické měřící kabely: Robustní, koaxiální, dvoupólové kelvinovy zkušební hroty s dálkovým tlačítkem SAVE (ULOŽIT) snižují dobu testování a zvyšují efektivitu.
· Nástavce sond: Sondy s dlouhým dosahem pro dvouvrstvé články.
· Sada inteligentních sond (BT520 a BT521): Integrovaný LCD displej, infračervené měření teploty (pouze BT521), svítilna, mluvená zvuková zpětná vazba a protokolování naměřených hodnot napětí a teploty – automaticky nebo integrovaným tlačítkem.
· Vylepšená analýza údajů: Rychlé porovnání trendů, analýza výsledků a vytváření zpráv pomocí dodávaného softwaru pro správu baterií.
· Snadné vytváření zpráv: Generování PDF zpráv v počítačovém softwaru pomocí analytických obrázků a tabulky dat nebo rychlá zpráva v e-mailovém formátu se souborem CSV v mobilní aplikaci.
· Bezdrátová komunikace: Pro stahování dat a vzdálené zobrazení během měření. Možnost procházení a zasílání dat měření e-mailem prostřednictvím aplikace pro iOS.
· Výdrž baterie: 7,4V, 3000mAh lithium-iontová baterie pro více než osmihodinový nepřetržitý provoz.
· Port USB: Pro rychlé stažení dat do dodávaného softwaru pro analýzu dat a správu hlášení.
· Nejvyšší bezpečnostní kategorie v oboru: CAT III 600 V, dimenzováno na max. 1000 V ss. pro bezpečné měření u zařízení s bateriovým napájením.

www.fluke.comKalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..