Google překladač: English Deutsch

Společnost Fluke představuje vibrometr Fluke 805 FC, přenosný multifunkční přístroj k měření vibrací, který poskytuje kvantifikovatelné informace o stavu ložisek, motorů a dalších rotujících zařízení. Tato data pak v reálném čase sdílí přes Fluke Connect. Vibrometr Fluke 805 FC je ideální nástrojem pro tým techniků, kteří vyhledávají a řeší mechanické problémy a potřebují spolehlivě a opakovatelně měřit rotující motorové stroje, aby na místě rozhodli, zda potřebuje nebo nepotřebuje údržbu či servis.

fl1


Pravidelný monitoring vibrací je kritickou součástí údržby motorů a sledování měnících se dat v čase je neocenitelným indikátorem dlouhodobého zdraví motoru. Fluke 805 FC automaticky ukládá data o vibracích přes Fluke Connect do cloudového uložiště. Členové týmu tak mohou sledovat evidenci naměřených údajů všech přístrojů v aplikaci Fluke Connect na svých mobilních zařízení ještě dříve, než opustí místo inspekce.
Díky funkci EquipmentLog™ můžou technici a manažeři přistupovat ke všem naměřeným datům z jednoho místa, aby měli představu o celkovém stavu všech svých aktiv. Funkce historie v EquipmentLog slouží technikům k přiřazení jednotlivých měření k určitým zařízením, čímž vytvářejí cloudovou historii všech typů naměřených dat (např. vibračních, elektrických, infračervených). V případě údržby nebo problému je lze snadno najít na jenom místě sdružené pod jedním zařízením.
Technici mají také možnost svá měření sdílet s ostatními členy týmu v reálném čase skrze video hovory ShareLive™, aby dostali povolení k opravám nebo získali odpovědi na dotazy mimo jejich oblast expertízy.
Přenosný Fluke 805 FC měří celkové vibrace od 10 Hz do 1 000 Hz a na čtyřstupňové stupnici hodnotí závažnost celkových vibrací a stavu ložisek. Detekuje vibrační špičky naměřených hodnot u valivých ložisek od 4 000 Hz do 20 000 Hz, a využívá algoritmus k posouzení závažnosti nálezu k určení stavu ložiska a případnému rozhodnutí o nutnosti servisu. Obsahuje infračervený senzor, který automaticky měří povrchovou teplotu a zobrazuje ji společně s vibračními daty k širšímu pochopení stavu zařízení.
Fluke 805 FC má unikátní design špičky sensoru, který minimalizuje odchylky měření způsobenými různým úhlem měření nebo tlakem dotyku. Tím se snižují chyby operátora a zlepšuje přesnost a spolehlivost rychlého měření vibrací. Měřič je také vybaven ukazatelem závažnosti, který hodnotí celkové vibrace a stav ložisek, poskytující více informací než běžná vibrační pera.

fl2Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..