Google překladač: English Deutsch

Společnost Fluke, globální lídr v oblasti profesionálních testovacích a měřicích přístrojů, nabízí k vybraným termokamerám Fluke digitální multimetr a bezdrátový modul pro měření proudu zcela zdarma. Všechny přístroje jsou vybaveny technologii Fluke Connect™, která umožňuje například na termokameře zobrazit teplotu elektrického vedení, souběžně bezpečně měřit hodnoty jeho aktuálního proudu a napětí a zobrazit je na termosnímku. Akce je platná do 30. června 2015.

flu1

Zdarma ke každé nové termokameře Fluke Ti105, Ti110, Ti125, Ti200, Ti300 nebo Ti400 je k dispozici digitální multimetr Fluke 3000 FC (Fluke Connect) spolu s bezdrátovým proudovým modulem Fluke a3001 FC.


Pro údržbu a spolehlivou inspekci
Tyto modely termokamer mají vysokou kvalitu obrazu s pokročilými funkcemi, jako je například systém automatického ostření LaserSharp™. Mají dotykový displej s možností ovládání jednou rukou, který lze snadno používat i v náročnějších situacích. Dle konkrétního typu jsou určeny pro široké spektrum použití v závislosti na požadovaném rozsahu měřených tepot.
Zdarma nabízený digitální multimetr Fluke 3000 FC měří střídavé a stejnosměrné napětí do 1000 V, proud do 400 mA, spojitost, odpor, kapacitu, frekvenci, testuje diody a zaznamenává Min/Max hodnoty měření.
Bezdrátový proudový modul Fluke a3001 FC umožňuje měření všech obvyklých elektrických parametrů až do 2500 A AC. Díky flexibilní proudové sondě iFlex™ lze měřit i velmi silné vodiče nebo ji lze snadno použít ve stísněném prostoru rozvaděčů, kam se klasické klešťové ampérmetry nevejdou. Měření je tak rychlé, přesné a navíc bezpečné, protože díky bezdrátovému přenosu lze provádět odečty ve vzdálenosti až 20 metrů.


Fluke Connect vše spojuje dohromady
Řada propojených přístrojů Fluke Connect obsahuje digitální multimetry, testery vibrací, ampérmetry, voltmetry a měřiče teploty. Lze je využít k zobrazení a dokumentaci všech mechanických, elektrických, tepelných a vibračních měření každého zařízení, které vyžaduje pravidelnou údržbu pro svou dlouhou životnost. Tato unikátní bezdrátová technologie umožňuje prostřednictvím chytrého telefonu, tabletu nebo PC nahrát naměřená data z měřících přístrojů do cloudu a výsledky jsou pak dostupné i pro ostatní členy týmu údržby, včetně historických měření pro budoucí porovnání.
Síť propojených měřičů může obsahovat až 11 z celkem 20 různých Fluke Connect přístrojů, které lze najednou zobrazit pomocí aplikace Fluke Connect pro Android nebo iOS. Při dokoupení PC adaptéru pc3000 FC jsou tyto data a funkce dostupné v PC se systémem Windows.
Fluke Connect umožňuje nalézt problémy rychleji, a provést několik měření najednou (například při měření na různých podlažích budovy). Lze sdílet videa, provádět automatizovaná měření, vytvářet grafy TrendIt, procházet historická měření přes EquipmentLog™, a ukládat data na Fluke Cloud™.
Další informace o přístrojích Fluke, aplikacích a pomoc s vyhledáním nejbližšího distributora lze získat na e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na webových stránkách společnosti Fluke na adrese http://www.fluke.cz.

flu2

flu3Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..