Google překladač: English Deutsch

Odolná přenosná termokamera pro průmyslové kontroly. Na správném místě. Ve správnou dobu. Se správným nástrojem. Nová kapesní termokamera PTi120 Pocket Thermal Imager je první linií obrany při odstraňování potíží a problémů na pracovišti. Ušetří mnoho času snadným a automatickým tříděním všech snímků za použití označování majetku v systému Fluke Connect. Tento nástroj přináší výkonnost termokamery profesionální úrovně a zároveň se snadno vejde do kapsy.

fluke 300dpi 100x58mm d nr-


Čím je problém větší, tím roste potřeba rychlého řešení. Nová kapesní termokamera Fluke dává všem do rukou možnost minimalizovat prostoje. Díky její velikosti je vždy pohotově připravená vyhledávat problémy, účinně s nimi za provozu bojovat, a nakonec jim i začít předcházet.

Optimální přístroj pro práci
Rozměry a hmotnost nové termokamery Fluke PTi120 jsou tak malé, že jí lze bez problémů nosit stále s sebou, a je tak vždy po ruce. Její provedení jí chrání před nečistotami i proti vodě a její konstrukce odolá pádu z výšky 1 metru. Díky malé velikosti lze mít v kapse výkonný nástroj pro infračervené inspekce, které se pomocí rychlých kontrol teplot elektrických zařízení, strojního vybavení a dalších zařízení, stanou běžnou a nedílnou součástí údržby.

Automatické ukládání snímků do správných složek
Pomocí funkce označování zařízení v softwaru Fluke Connect už není nutné únavné třídění a organizování termosnímků. Stačí jen naskenovat QR kód nebo čárový kód daného zařízení a příslušný termosnímek společně s veškerými informacemi o naměřených datech a časových údajích se uloží do složek, které jsou pro dané zařízení předdefinované. Data lze odeslat přes síť WiFi nebo je automaticky odeslat, jakmile se připojí k síti nebo počítači přes USB. Úspora času je pro prediktivní údržbu klíčová. Nyní je možné efektivněji ukládat, vyhledávat a nahlašovat potenciální problémy dříve, než způsobí skutečné potíže.

Pohodlné nastavení infračerveného zobrazení
Dotykový LCD displej o velikosti 3,5" disponuje technologií IR-Fusion™, která umožňuje prolínání snímku ve viditelném světle se snímkem v infračerveném spektru tak, aby bylo možné problémy snadněji odhalovat. Nastavení prolínání snímku je velmi intuitivní, stačí posunout prstem po obrazovce a je to.

Klíčové vlastnosti FLuke PTi120:

  • Automatická organizace a ukládání termosnímků do složek pomocí funkce označování zařízení v softwaru Fluke Connect
  • Plně radiometrická termokamera nabízí data měření na úrovni pixelů s rozlišením termosnímků 120 × 90 (10 800 pixelů)
  • 3,5" dotykový displej LCD pro snadné řešení problémů
  • Rozsah měřených teplot -20 ℃ až 150 ℃
  • Šest barevných palet
  • Odolnost proti pádu z výšky až 1 metr
  • Krytí IP54

Další informace o kapesní termokameře Fluke PTi120 najdete na těchto stránkách: https://www.fluke.com/cs-cz/produkt/termokamery/fluke-pti120-pocket-thermal-imager.

fluke application-image 300

fluke product-picture 300dpKalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news